کارخانه کاشی دیواری دستشویی

کاشی دیواری دستشویی توسط صنایع کاشی و سرامیک تولید می‌ شود. کارخانه کاشی دیواری دستشویی ضمن تولید این کاشی از بهترین متریال و خاک چینی بهره می گیرد و نیز تمام مواد اولیه مصرفی در این کاشی را تحت نظر کارشناسان کنترل کیفیت در آزمایشگاه های مخصوصی مورد بررسی قرار می دهد و در ساختار این محصول به کار می گیرد. به همین جهت چنین کارخانه‌ ای همواره بهترین کاشی های ممکن را به دست مشتریان می رساند.

کارخانه کاشی دیواری دستشویی

طبقه بندی انواع کاشی براساس جنس

طبقه بندی انواع کاشی براساس جنس کاشی ها از جمله محصولاتی هستند که به عنوان دیوار پوش و گاهی کفپوش در فضای داخلی ساختمان ها استفاده می شوند. در واقع از آن جایی که کاشی‌ ها در مرحله نخست به چشم بیننده می خورند، باید شکل ظاهری مطلوبی داشته باشند و فضا را زیباتر جلوه دهند.

به همین جهت انواع کاشی ها در طرح ها و نقش های مختلفی در سه مدل کاشی مدرن کلاسیک و نئو کلاسیک دسته‌ بندی می‌ شوند و نیز می توان آن ها را بر اساس جنس به کار رفته در ساختارشان در گروه‌ های مختلفی تقسیم بندی کرد.

به طور کلی تمام انواع کاشی ها از جنس خاک چینی و خاک نسوز تهیه شده‌ اند و همچنین در سطح آن ها لعاب کاری انجام شده است اما این کاشی ها با توجه به نوع عناصری که در خاک چینی به کار رفته در ساختار شان وجود دارد، با یکدیگر متمایز می شوند.

مرغوب ترین نوع از کاشی ها که درصد جذب رطوبت آن ها نزدیک به صفر است، در ساختار شان از عنصر آلومینا و اکسید آلومینیوم به مقدار بیشتری استفاده شده است. از همین جهت این کاشی ها در مناطق کاملا مرطوب مانند فضای سرویس بهداشتی و حمام استفاده می‌ شوند. اکثر کاشی هایی که درصد جذب رطوبت آن ها کاملاً صفر است در کف چنین مکان هایی استفاده می شوند.

اما گونه دیگری از کاشی ها که در ساختار شان از اکسید سیلیسیوم یا سیلیکا بیشتر استفاده شده باشد مقاومت سایشی بی نظیری دارند. از همین جهت معمولاً در دیواره های آشپزخانه و سرویس های بهداشتی استفاده می‌ شوند.

توزیع مستقیم کاشی دیواری دستشویی

توزیع مستقیم کاشی دیواری دستشویی کاشی دیواری دستشویی در طرح های بسیار متنوع تولید می‌ شود و نقش مهمی در دکوراسیون داخلی فضای سرویس بهداشتی بر عهده دارد. نمونه‌ های جدید این کاشی ها به صورت سه بعدی طراحی می‌ شوند و جلوه خاصی را در فضای سرویس بهداشتی ایجاد می‌ کنند. با توزیع مستقیم کاشی دیواری دستشویی بازار کاشی رونق تازه‌ ای گرفته است. چرا که در این روش کاشی های دیواری با قیمت مناسب تری عرضه می شوند و مشتریان بیشتری را به خود جذب می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما