مرجع خرید سرامیک قهوه ای سوخته

سرامیک قهوه ای سوخته از بهترین المان ها برای نمای داخلی ساختمان است. کیفیت این محصولات متناسب با مواد اولیه و فرآوری آنها متفاوت است که سبب عرضه انواع کاشی با قیمت های مختلف در بازار می شود. برای خرید بهترین نوع سرامیک قهوه ای، شناخت مرجع خرید و فروشگاه های تخصصی فعال در این حوزه حائز اهمیت می باشد. اگر قصد سفارش سرامیک مرغوب را دارید، پیشنهاد می کنیم متن زیر را مطالعه کنید.

مرجع خرید سرامیک قهوه ای سوخته

انواع سرامیک قهوه ای سوخته

انواع سرامیک قهوه ای سوخته سرامیک از المان های کاربردی در صنعت ساختمان سازی مدرن است که متناسب با درجه کیفی و ابعاد در نقاط مختلف به کار گرفته می شود. سرامیک با ابعاد مربعی 40*40 و 50*50 از نمونه های پرکاربرد برای کف سازی سالن یا اتاق خواب است. البته باید اشاره کنیم که ابعاد این محصولات متناسب با نوع نیاز بازار و محل نصب با تفاوت های زیادی همراه است.

انواع سرامیک قهوه ای به عنوان نمونه ای پرفروش بر حسب شکل ظاهری به دو نوع براق و مات دسته بندی می شوند. امروزه مدل های براق برای مراکزی مانند بیمارستان ها، مجتمع های تجاری و اداری کاربرد گسترده ای دارند. انواع سرامیک مات نیز برای کف سازی معابر عمومی و ساختمان های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

فراموش نکنید که علاوه بر شکل ظاهری، نوع مواد اولیه نیز در دسته بندی این محصولات اثرگذار است. به عنوان مثال سرامیک هایی که با مواد اولیه غیر طبیعی مانند چسب ها و خرده شیشه و سنگ های مصنوعی تولید می شوند، به علت ارزان بودن، سهم قابل توجه ای از بازار فروش را به خود اختصاص داده اند. نصب آسان و امکان تعویض راحت این سرامیک ها در صورت نیاز دو دلیل مهم در انتخاب آنها برای پروژه های عظیم ساختمانی هستند.

نکات کلیدی خرید سرامیک قهوه ای سوخته

نکات کلیدی خرید سرامیک قهوه ای سوخته برای اینکه بدانید کدام نوع سرامیک جهت نصب و استفاده مناسب است باید فاکتورهای کیفی متفاوتی را مدنظر قرار دهید. به عنوان مثال برای نصب سرامیک در محیط های روباز و خارج از ساختمان، مقاومت نسبی آنها در برابر سرما و عدم جذب آب زیاد اهمیت زیادی دارد. چرا که پایین بودن این دو فاکتور سبب می شود سرامیک ها در مدت زمان کوتاهی خراب شده و کیفیت ظاهری خود را از دست دهند.

ضریب اصطکاک سرامیک قهوه ای به ویژه جهت نصب برای کف ساختمان بسیار مهم است. این ضریب نشان دهنده میان لیز بودن سرامیک است و هر چقدر که بیشتر باشد، نشان دهنده کیفیت آن خواهد بود. از دیگر نکات کلید که برای خرید سرامیک قهوه ای سوخته باید همواره مدنظر قرار دهید عبارتند از:

  • درجه ساییدگی سرامیک: سرامیک باید در برابر مواد شوینده و عوامل محیط مقاومت بالایی داشته باشد و به راحتی لعاب خود را از دست ندهد.
  • رنگ سرامیک: انواع سرامیک کف برای آشپزخانه یا سالن پذیرایی را متناسب با نمای داخلی انتخاب کنید.
  • ابعاد سرامیک: این ویژگی نقش بسزایی در هر چه زیباتر شدن محیط ساختمان شما دارد. پس برای خانه های کوچک به سراغ انواع سرامیک با ابعاد متوسط یا کوچک بروید.

سفارش سرامیک قهوه ای سوخته

سفارش سرامیک قهوه ای سوخته ویژگی کیفی و کمی در کنار یکدیگر سبب بهبود کارآیی و همچنین نشان دهنده عمر مفید انواع سرامیک خواهند بود. بنابراین نادیده گرفتن هر کدام می تواند منجر به انتخاب نمونه ای نامناسب و عدم رضایت خریدار بعد از نصب نهایی شود. بدون شک هر چقدر که قیمت سرامیک قهوه ای بالاتر باشد به همان میزان عمر مفید آن نیز رشد چشمگیری دارد.

در نظر گرفتن تمامی ویژگی های فنی و ظاهری اهمیت قابل توجه ای برای خرید و سفارش سرامیک قهوه ای سوخته دارند. با توجه به تنوع برندهای تولیدی و فعالیت عده زیادی در قالب نمایندگی و فروشگاه های تخصصی عرضه، توصیه می کنیم با حذف واسطه ها و بهره گیری از شیوه های نوین، سعی کنید جدیدترین تولیدات را از تامین کنندگان مستقیم و مراکز تولیدی با قیمت رقابتی و کیفیت تضمینی خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما