قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی در ابعاد و سایز های کاربردی

از کاشی های زیبا برای فضای بین کابینتی کاشی شیشه ای است که در ابعاد و سایزهای کاربردی وجود داشته و قیمت کاشی شیشه ای توسط تولیدکننده آن مناسب است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی در ابعاد و سایز های کاربردی

قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی

قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی از ابزارهای تزیینی برای آشپزخانه های امروزی کاشی بین کابینتی شیشه ای است که هر روز مدل های جدیدی از آن توسط کارخانه های کاشی سازی وارد بازار می شود و کاشی شیشه بین کابینتی از جدیدترین دیوارپوش هایی است که در ساختمان های امروزی مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه طرفداران این نوع کاشی ها نسبت به گذشته بسیار بیشتر است چون این کاشی زیبایی خاصی را در آشپزخانه ایجاد می‌کنند و به عبارتی یکی از نکات قابل توجه در این کاشی تاثیر زیاد آن در دکوراسیون می باشد.

کاشی شیشه ای در واقع از قطعات کوچک کاشی که در داخل یک توری محصور شده اند تشکیل شده و ظاهر براق این کاشی باعث شده به این نام معروف باشند و به این ترتیب فضای خیره کننده توسط این کاشی ایجاد خواهد شد.

جنس این کاشی شیشه ای از شیشه است و در واقع ساختار آن از موادی تشکیل شده است که در دمای بالای کوره حالت براقی پیدا می کنند و این محصول با رنگ های متنوعی که دارد یکی از زیباترین انواع کاشی ها برای طراحی داخلی آشپزخانه است.

کاشی شیشه ای در مدل های امروزی از سرامیک نبوده بلکه از جنس شیشه هستند و قرار گرفتن آنها در یک فضا شکل کاشی به آن می دهد که ممکن است مربعی یا مستطیلی و یا هر شکل دیگری باشد و به این ترتیب در صنعت ساختمان به عنوان ابزاری دکوراتیو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این نوع کاشی ها قابلیت شستشوی کامل دارند و به راحتی با هر نوع شوینده نظافت می شوند همچنین محدودیت رنگ در این محصول وجود ندارد و انواع رنگ در این کاشی زیبا وجود دارد.

از ویژگی های منحصر به فرد این کاشی سطح براق این محصول است که دارای قابلیت انعکاس نور بوده و به این ترتیب با برخورد نور زیبایی آن چندین برابر بیشتر می شود تا به این شکل تاثیر زیادی در زیبایی آشپزخانه بگذارد.

نکته بسیار مهمی که در مورد این کاشی نباید از آن غفلت کرد ثبات رنگ است که دایمی بوده و هیچ تغییر رنگی به مرور زمان در آن ایجاد نخواهد شد همچنین این نوع کاشی بر خلاف شیشه واقعی نسبت به درجه حرارت های بالا بسیار مقاوم است و به راحتی در پشت اجاق گاز نصب می شود و دمای بسیار بالا را تحمل خواهد کرد.

این کاشی ها معمولاً دارای ابعاد نسبتاً کوچکی هستند و در واقع ظرافت این نوع کاشی ها همین سایز کوچک آنها می باشد به طوری که در سایزهای مختلفی همچون ۲.۵ در ۲.۵ تا ۱۰ در ۱۰ سانتی متر تولید می شوند و به این ترتیب متفاوت از انواع گوشی های امروزی می باشد.

ضخامت این کاشی ها نیز از ۴ تا ۹ میلی متر متفاوت است و این تفاوت قابل توجه باعث ایجاد تنوع بیشتر در این کاشی ها می شود که نه تنها بر قیمت بلکه به طور خاص بر استحکام آنها تاثیر دارد.

این کاشی ها نسبت به انواع کاشی های دیگر از وزن بیشتری برخوردارند و دلیل این مسئله جرم مولکولی بالاتر شیشه نسبت به سرامیک است به طوری که وزن آنها در هر متر مربع است از یک کیلوگرم تا ۱۲ کیلوگرم می رسد و بیشتر مصرف این نوع برای فضای بین کابینتی است.

کاربرد این کاشی ها نه تنها در فضای بین کابینتی بلکه جهت جکوزی و استخر نیز بسیار مناسب است و باعث ایجاد محیط بسیار لوکس و زیبا در این مکان ها می شوند که تاثیر شگفت آوری بر زیبایی آشپزخانه دارد.

مزیت ویژه این نوع کاشی ها و شستشوی بسیار راحت آنها با انواع مختلفی از شوینده ها است و تاثیر این شوینده ها و زیبای این محصولات کمترین مقدار ممکن است به این ترتیب که باعث ایجاد سطحی مات در آنها نمی شود.

کیفیت مواد اولیه که در ساخت کاشی های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است و بر زیبایی این محصول تاثیر مستقیم دارد استفاده از مواد درجه یک در ساخت این گوشی ها تضمینی بر زیبایی آنها می باشد.

برای استفاده از کاشی های شیشه ای در آشپزخانه و دیوار حمام ایده های مختلفی وجود دارد مثلاً می توان از رنگ های تیره و روشن در کنار هم استفاده کرد و به این ترتیب فضای دکوراسیون آشپزخانه را بسیار متنوع نمود همچنین کاربرد کاشی های رنگی در آشپزخانه نیز باعث ایجاد نمای زیبا در محیط ساده آشپزخانه می شود.

استفاده از کاشی شیشه ای ساده و نمونه های رنگ انتخابی بسیار مناسبی برای آشپزخانه های امروزی به شمار می رود که زیبایی این محیط ها را دو چندان می کند و نهایتا این که از کنار هم قرار دادن کاشی های شیشه ای سیاه و سفید نمایی بسیار زیبا و مدرن را می توان ایجاد نمود.

قیمت این کاشی ها با کیفیت آنها با ارتباط نزدیکی دارد به این ترتیب که در هر چه این کاشی ها دارای نمای و جلای شیشه ای باشند و از ابعاد منظم تری برخوردار شوند قیمت آنها نیز تحت تاثیر قرار می گیرد همچنین استفاده از مواد درجه یک و غیر بازیافتی مستقیماً بر زیبایی این کاشی ها تاثیر خواهد گذاشت.

قیمت کاشی ها از ضخامت آنها نیز تاثیر می پذیرد به گونه ای که هر چه ضخامت این محصولات کمتر شود به شرط استفاده از مواد اولیه درجه یک وزن آنها پایین خواهد آمد و بسته به ابعاد کاشی قیمت ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

نرخی که برای این کاشی ها در نظر گرفته شده است بسته به وارداتی بودن این محصول یا تولید آن در داخل بسیار متفاوت است و به این ترتیب نمونه های وارداتی از قیمت بالاتری برخوردارند و انواع داخلی نیز ارزان تر می باشند.

کارخانه های تولید کننده این کاشی بین کابینتی در داخل کشور از تکنولوژی‌های روز برای ساخت این محصولات استفاده می کنند و بسته به ابعاد کاشی و قیمت آنها نرخ مورد نظر را اعلام می نمایند.

برای اطلاع دقیق از قیمت این کاشی ها توجه به ابعاد آنها توسط خریداران بسیار مهم است همچنین لبه های صاف این کاشی ها بر قیمت آنها بسیار تأثیر می گذارد چون باعث کاهش فضای بین کاشی ها خواهد شده و خاصیت عایق به آن می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما