قیمت کاشی دست ساز در بازار

کاشی دست ساز با طرح ھای متنوع تولید شدہ و دارای رنگ بندی بسیار متنوعی می باشد. قیمت این کاشی بستگی به طرح و رنگ و جنس کاشی دارد. شما برای مشاھدہ قیمت می توانید به دفاتر فروش و سایت فروش ما مراجعه نمایید.این نوع کاشی آشپزخانه از محبوبیت بالایی برخوردار بودہ و به میزان زیادی تولید شدہ و در تمامی استان ھای کشور برای مصرف کنندگان در مراکز معتبر پخش شدہ و به فروش می رسند.

قیمت کاشی دست ساز در بازار

3 ویژگی مهم کاشی دست ساز

3 ویژگی مهم کاشی دست ساز انواع کاشی ھای دست ساز از طرح ھای متنوعی تولید شدہ اند که ھر کدام از این طرح ھا دارای رنگ بندی ھای متفاوتی می باشد. کاشی ھای دست ساز در سایز ھای مختلفی تولید می شوند و مشتری با توجه به نیاز خود سایز و طرح و رنگ آن را انتخاب می کند. ھمان طور که از اسم کاشی پیداست این نوع کاشی در محیط ھای مختلفی از جمله سرویس حمام دسشویی و آشپزخانه و حتی سالن ھای پذیرایی و بالکن و تراس ھا کار می شوند.

این نوع کاشی ھای چسبی سه بعدی دارای ویژگی ھای زیادی ھستند از جمله:

۱- باعث زیباتر شدن محیط آشپزخانه می شود.

۲- از رسیدن نم و رطوبت به ساختمان جلو گیری می شود.

۳- آلودگی ھای ایجاد شدہ بر روی کاشی به راحتی قابل پاک شدن ھستند.

۴- طرح و نقش ھای کار شدہ روی کاشی دائمی ھستند.

۵- از مقاومت بالایی برخوردار بودہ و در برابر ضربه بسیار مقاوم ھستند.

این نوع کاشی ھا بسیار مقاوم بودہ در برابر ضربه و آب و با مواد ھای شویندہ سازگار ھستند و ھیچ گونه طرح و رنگ آن پاک نمی شود و تغییر رنگ ایجاد نمی شود. کاشی ھای آشپزخانه امروزہ بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در صنعت ساخت و ساز مسکن ھای مسکونی و حتی اداری و تجاری مورد استفادہ قرار می گیرد.

مهمترین نکات خرید کاشی دست ساز

مهمترین نکات خرید کاشی دست ساز در بازار کاشی دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ و سایزو از ھمه مهم تر کیفیت می باشد. این نوع کاشی ھا دارای طرح ھای سادہ و یا طرح دار بودہ و حتی از طرح ھای برجسته و سه بعدی نیز تولید می شوند و مشتری با توجه به نیاز خود خریداری می کند. شما برای خرید کاشی آشپزخانه باکیفیت که دارای تنوع بسیار بالایی می باشد می توانید به مراکش معتبر فروش مراجعه کنید.

قیمت کاشی.بستگی به کیفیت و سایز و طرح و رنگ آن دارد. شما برای خرید کاشی ھای متنوع می توانید به مراکز معتبر فروش ما مراجعه کردہ و مدل و طرح ھای آن را از نزدیک دیدن کنید تا با انواع کاشی ھای دست ساز و با کیفیت آشنا شوید و بتوانید به راحتی کاشی مورد نظر و مورد پسند خود را انتخاب کنید وخریداری نمایید. اگر قصد خرید کاشی باکیفیت را دارید به شما پیشنهاد می کنیم به مراکز معتبر مراجعه کنید تا با اطمینان کامل محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نصب کاشی کمی سخت و دشوار است و ھرکسی قادر به انجام این کار نمی باشد.نصب کاشی کار زمان بری می باشد و با عجله نمی توان کار را تمام کرد. زمان نصب روی کابینت و کف آشپزخانه از کاغذ و دستمال استفادہ کنید تا مواد چسباندن کاشی به کابینت و کف آشپزخانه آسیب نرساند و کثیف کاری نشود.

پخش کلی کاشی دست ساز

پخش کلی کاشی دست ساز تولید کننده کاشی محصولات خود را در مراکز معتبر فروش پخش کردہ و محصولات خود را بدون واسطه به دست مشتریان خود می رساند به این منظور واسطه ھا حذف شدہ و محصول با قیمت اصلی خود به دست مصرف کنندگان می رسد. پخش کاشی برای تمامی مصرف کنندگان چه در داخل کشور و یا چه در خارج از کشور صادر می گردد.

اگر تصمیم به خرید کاشی دست ساز دارید می توانید محصول مورد نظر خود را از مراکز معتبر فروش به صورت حضوری خریداری کنید. اگر خرید حضوری برای شما فراھم نیست می توانید از سایت فروش آنلاین ما سفارش کاشی بین کابینتی مورد نظر خود را ثبت کردہ و به صورت اینترنتی خریداری نمائید تا محصول را در اسرع وقت به دست شما عزیزان برسانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما