قیمت کاشی بین کابینتی با ترکیب رنگی سفید و طلایی در مراکز فروش عمده

قیمت کاشی بین کابینتی مناسب می باشد، این کاشی ها معمولا با رنگ های سفید و طلایی تولید می شوند و بسیار مستحکم هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت کاشی بین کابینتی با ترکیب رنگی سفید و طلایی در مراکز فروش عمده

قیمت کاشی بین کابینتی سفید طلایی

قیمت کاشی بین کابینتی سفید طلایی انواع مختلف کاشی هایی که بین کابینت های بالا و پایین به کار برده می‌ شوند را کاشی های بین کابینتی می‌ گویند، این کاشی ها دارای نمای زیبایی هستند و از درون حال و پذیرایی به خوبی قابل مشاهده می باشند.

رنگ سفید رنگی خنثی است و با تمام رنگ های دیگر به خوبی همخوانی پیدا می‌ کند حتی نمای آشپزخانه نیز با این رنگ پوشش داده می‌ شود و باعث روشن تر نشان دادن آشپزخانه ها می گردد.

امروزه انواع کاشی های بین کابینتی سفید طلایی ترند هستند و دارای محبوبیت بسیار بالایی می باشند، این کاشی ها تحت عنوان کاشی های نما کاری درونی به فروش می رسند و به صورت چسبی نیز هستند.

جهت اطلاع از قیمت این کاشی می توان آن ها را به صورت متری در نظر گرفت، معمولاً هر متر مربع از این کاشی ها قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد و باعث می شود پوشش دهی دیوار آشپزخانه با هزینه ای بسیار مناسب تمام شود.

جهت اطلاع از این قیمت ها فضای مجازی گزینه‌ ای مناسب است و با قرار گرفتن بین تولید کننده و مصرف کننده جدا از معرفی کالا امکان خرید را نیز فراهم می کند، این روش ها باعث راحتی خریدار می‌ شود و حتی تجار گرامی نیز سفارش را در این روش ثبت کرده و انواع محصولات را به دیگر کشور ها صادر می کنند.

علاوه بر زیبا سازی فضای آشپزخانه عایق بندی دیوار نیز با کمک ایران سرامیک ها صورت می گیرد، آن ها آب را نفوذ نمی دهند و در مقابل حرارت، سرما و غیره از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

استفاده از کاشی های بین کابینتی عمر دیوار ها را نیز بیشتر می کند و از فرسایش آن ها جلوگیری می کند، این محصول مانند یک لایه محکم دیوار را پوشش داده و از رسیدن رطوبت و حرارت به دیگر لایه ها جلوگیری می کند.

سطح بالایی کاشی های بین کابینتی با استفاده از لعاب قوی و مستحکم پوشش داده شده است، طوری که هیچ گونه تیغه‌ ای بر روی آن‌ ها عمل نخواهد کرد و برش این محصول با سختی زیادی صورت می گیرد.

آن ها همچنین در برابر ضربه نیز مقاومت بالایی از خود نشان می دهند و دچار خط و خش نمی گردند، در هر باره ای از زمان و با توجه به مد های گوناگونی که همواره در حال عوض شدن می باشند، می‌ توان گفت که امروزه رنگ سفید و طلایی فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است، در نتیجه طراحی این کاشی ها با این دو رنگ صورت می گیرد.

تولید انواع کاشی ها در کشور ما توسط کارخانه های بزرگ با استفاده از دستگاه های قوی صورت می گیرد، آن ها خاک رس و دیگر مواد مورد نیاز را از معادن مختلف برداشت می کنند و به کارخانه ها انتقال می دهند، سپس فرایند تولید کاشی ها با استفاده از دانش روز و زیر نظر متخصصین مختلف صورت می گیرد.

کاشی های بین کابینتی بالاترین سطح دوام را برخوردار هستند و بسیار مستحکم می باشند، آن ها سبک بوده و سهولت بر روی دیوار قرار می گیرند برای پر کردن پشت این کاشی ها از ملات و یا چسب های مختلف نیز استفاده می شود.

امروزه این سرامیک ها بیشتر به صورت چسبی به کار گذاشته می‌ شوند و به سهولت این کار را انجام می دهند آن ها در کمترین زمان ممکن بر روی دیوار قرار می‌ گیرند و به خاطر نصب آسان از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.

فروش آن ها توسط تولید کننده ها و از درب کارخانه آغاز می گردد در این روش طرح های متنوعی از کاشی ها به نمایش گذاشته می شود و تبلیغات آن ها بسیار گسترده صورت می گیرد طی فرایند تبلیغات تمامی ویژگی ها منتشر می گردد.

هنگام انتخاب کاشی بین کابینتی معمولاً به رنگ کابینت ها دقت زیادی می شود و این رنگ باید با آن ها همخوانی داشته باشد‌ معمولاً رنگ سفید با هر رنگی جور می شود و نمایی دلنشین به آن ها اهدا می کند.

زیر این کاشی ها شبکه هایی وجود دارد که باعث گرفتن ملات و یا چسب درون خود شده و مستحکم می گردند و دیگر نمی افتند، معمولا رنگ های روشن فضا را باز تر و بزرگ تر نشان می دهند و رنگ های تیره نیز باعث گرفته تر نشان دادن محیط می شوند.

بهترین انواع کاشی ها در کشور ما تولید می شود و با نام های مختلفی شناسایی می شوند، کشور ما به خاطر معادن سنگی بسیار زیادی که دارد به عنوان تولید کننده درجه یک کاشی ها شناسایی می شود، آن ها صادرات را به دیگر کشور ها نیز انجام می دهند و محصولات خود را در بازار های خارجی نیز به فروش می رسانند.

طی فرایند صادرات کالا های درجه یک به صورت کاملا شکیل بسته بندی می گردند و این بسته بندی مانع از افتادن و ترک برداشتن کاشی ها می شود، سپس آن ها را با دیگر ماشین ها و لنج های بزرگ بارگیری می کنند.

امروزه دیگر احتیاجی به حضور تاجران در محل صادرات و بارگیری کالا ها نیست، چرا که ترخیص کاران فعالیت های کاری آن ها را مدیریت می‌ کنند و اجناس را خیلی سریع از گمرکات ترخیص می کنند تمامی این فرایند ها باعث بیشتر شدن زمان تاجران شده و سود آوری نیز به بالاترین حد خود می رسد.

معمولاً قیمت گذاری کاشی با توجه به نوع آن صورت می گیرد کاشی ها در انواع درجه یک، درجه دو و درجه سه عرضه می شوند هر چه میزان کیفیت بالا تر باشد قیمت کالا نیز بیشتر می گردد.

روش خرید اینترنتی محصول گزینه ای است که سبب تحویل کالا درب منزل می گردد، در این روش خریدار انرژی خود را صرف بارگیری کالا نکرده و زمانش را در ترافیک سپری نمی کند، همچنین کمترین هزینه را نیز پرداخت می کند.

با گسترش فضای مجازی و تکنولوژی های جدید مردم به خرید های غیر حضوری گرایش زیادی پیدا کرده اند و از حضور در شلوغی و ازدحام دوری می کنند، چرا که این مورد از شیوع بیماری کرونا نیز جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما