قیمت کاشی استخری در 14 نمونه مدرن و امروزی با شرایط ویژه اقساطی

قیمت کاشی استخری معمولا با در نظر گرفتن طرح و نمونه آن تعیین می شود که البته خوشبختانه کاشی استخری، تنوع گسترده ای را هم شامل می شود.قیمت کاشی استخری در 14 نمونه مدرن و امروزی با شرایط ویژه اقساطی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت جدید کاشی استخری

قیمت جدید کاشی استخری اگر در منزل قصد ساخت استخر دارید و نمی دانید چه نوع کاشی و سرامیکی را برای قسمت ‌کف استخر باید استفاده کنید که هم مقاوم باشد و هم زیبایی، حتما این مطلب کوتاه را مطالعه نمایید.

اگر به استخرهای کوچک و بزرگی که در نزدیکی محل سکونت و یا محل کارتان مراجعه کرده باشید، مزین به کاشی های شیک و زیبایی هستند که در نگاه اول شما را مجذوب خود می سازد.

اما در خرید کاشی استخری، زیبایی و شیک بودن کالا تنها راه انتخاب نبست و پارامترهای مهم دیگری در خرید انواع کاشی استخر مؤثر هستند که مقاومت و استحکام از مهم ترین آن ها به شمار می رود.

قیمت کاشی استخری به عوامل متعددی بستگی دارد که از آن جمله می توان به مقاومت و میزان نفوذناپذیر بودن آب و رطوبت به درون بافت کاشی اشاره کرد.

به طور کلی مدل های مختلف از کاشی و سرامیک مخصوص استخر و یا دستشویی و حمام باید به گونه ای طراحی و تولید شود که از نفوذ آب به داخل آن جلوگیری نماید.

چرا که در غیر این صورت عمر کاشی بسیار کوتاه خواهد بود که باعث هزینه های هنگفتی می گردد و اصلا برای خریدار مقرون به صرفه نخواهد بود!

انواع کاشی مناسب استخر غالبا در ابعاد کوچک تولید می شوند و سایز ایده آلی دارند؛ این کار ضمن آنکه نصب کاشی را سهولت می بخشد، بر میزان مقاومت آن نیز خواهد افزود.

قیمت کاشی استخری با توجه به ویژگی و مشخصاتی که به همراه خواهد داشت، بسیار متفاوت در نظر گرفته شده است؛ در ادامه به مهم ترین ویژگی های کاشی مدل استخری می پردازیم:

  1. کاشی مخصوص کف و استخر باید در ابعاد کوچک تهیه و تولید شود تا میزان نفوذ آب به درون قالب کاشی را به خوبی بگیرد.
  2. کاشی استخر درجه یک معمولا با نوعی زبری در قسمت کف طراحی شده اند که مانع از سرخوردگی در کف خواهد شد.
  3. کاشی هایی که برای قسمت کف و دیواره استخر و محیط های مرطوب مورد کاربرد قرار می گیرند از نوع درجه یک بوده و هیچگونه نفوذی بر روی آن انجام نخواهد گرفت.
  4. انواع مدل کاشی مناسب برای استخر، به گونه ای طراحی و تولید شده اند که به صورت تکه های پازل کنار هم قرار می گیرند و گویای یک شکل و نقاشی هستند‌.
  5. کاشی هایی که برای استخر مورد استفاده قرار می گیرند، در نمونه های شیشه ای، مات و براق تولید می شوند که این موضوع نشان دهنده حساسیت تولیدکننده کاشی می باشد.
  6. کاشی مات براق از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار بوده و با اطمینان بیشتری می توان بر روی آن گام برداشت.
  7. کاشی شیشه ای استخر، دو فاکتور زیبایی و مقاومت را در کنار هم دارد و طراحی متفاوتی به فضای مورد استفاده می بخشد.
  8. قیمت انواع کاشی استخری درجه یک و باکیفیت نسبت به نمونه های بی کیفیت و بعضا تقلبی بیشتر بوده که این مسئله به ظاهر ساده را می توان به عنوان گزینه ای در خرید کاشی، در نظر داشت.
  9. کاشی و سرامیک مخصوص استخر در طرح و نمونه های بسیار گسترده ای در بازار توزیع می شود و معمولا ۱۴ طرح مدرن ثابت دارد که بسیار هم پرفروش هستند.
  10. بهترین کاشی برای استخر آن است که زمانی که بر روی آن راه می روید ابدا احساس ناخوشایند نداشته باشید چه با دمپایی و چه بدون دمپایی.

بد نیست بدانید که کاشی درجه یک استخری از حداقل میزان آلودگی برخوردار بوده و نیاز به شستشوی مداوم روزانه ندارد؛ زیرا از بهترین متریال موجود در بازار برای تولید کاشی استخری استفاده شده است‌.

کاشی براق استخری، هرچند به ظاهر حالت سر و لغزنده ای را دارد اما اگر از نوع خوب و درجه یک خریداری شده باشد، دارای سطحی زبر بوده که مانع از لغزش فرد در کف می شود.

همانطور که پیشتر نیز به این موضوع اشاره شد، کاشی هایی که برای محیط های مرطوب مورد کاربرد قرار می گیرند از حداقل میزان نفوذپذیری برخوردار هستند و یا اصلا نفوذپذیر نیستند!

این مسئله هرچند یک فاکتور مثبت و البته مهم ترین فاکتور در خرید و انتخاب کاشی استخری به شمار می رود اما برای محیط های دیگر، ابدا یک فاکتور مهم محسوب نمی گردد.

برای مثال برای قسمت کف آشپزخانه یا پذیرایی نیازی نیست حتما به دنبال کاشی و سرامیک هایی باشید که نفوذناپذیر باشند و متقبل هزینه های بیهوده شوید‌.

از این نوع کاشی ها تنها برای محیط هایی که رطوبت بالایی دارند و بیشترین تماس را با آب و مواد شوینده دارند، باید استفاده کرد تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

قیمت کاشی استخری در ۱۴ نمونه مدرن و امروزی، با توجه به شرایط اقتصادی که بر کشور حاکم است، اندکی گران بوده و خرید آن برای قشری از جامعه که توان مالی کمتری دارند، مشکل به نظر می رسد.

به همین دلیل برخی از تولید‌کننده و فروشندگان، امکان فروش اقساطی انواع کاشی باکیفیت و مناسب استخری را برای کاربران محترم خود فراهم نموده اند؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

کاشی مناسب برای استخر و محیط های مرطوب مانند دستشویی و حمام، به گونه ای طراحی شده اند که در عین زیبایی که به محیط می بخشند، با طرح چند بعدی که به نمایش می گذارند، محیط را بزرگتر از آنچه که واقعا هست، نشان می دهند.

اغلب تولیدات کاشی مدرن استخری دارای طرح های هندسی و سه بعدی بوده که در عین سادگی که به چشم بیننده می آید، خاص بودن سلیقه خریدار را هم به خوبی به نمایش می گذارد.

شاید گاها با این پرسش درگیر شده باشید که عمر مفید کاشی های مخصوص برای استخر، چند سال است؟ با توجه به توضیحات و ویژگی هایی که به آن پرداخته شد می توان چنین گفت که عمر مفید کاشی استخری بین ۱۵ تا ۲۰ سال است.

البته این موضوع به طور صد در صد به نوع متریال موجود در تولید کاشی بستگی داشته و اینکه از چه کیفیتی برخوردار باشد؛ یعنی نوع درجه یک باشد یا درجه دو تا چهار!

قیمت کاشی استخری باکیفیت و درجه یک، با توجه به ابعاد و مشخصاتی که در اختیار داشته باشد، تعیین می گردد؛ بدیهی است که هر قدر کیفیت کاشی بالاتر باشد، با افزایش قیمت هم همراه خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما