قیمت فروش سرامیک آشپزخانه طرح آجر

قیمت فروش سرامیک آشپزخانه طرح آجری با توجه به سایز و ابعاد و درجه کیفی سرامیک متغیر می باشد. انواع سرامیک آشپزخانه تنوع بالایی در طرح و رنگ دارد و فروش آن به صورت عمده هم به متعادل تر شدن قیمت ها کمک نموده و هم سبب می شود خریداران بزرگ بتوانند نیازشان را یکجا تامین و خریداری نمایند.

سرامیک طرح آجر یکی از زیباترین و به روزترین انواع سرامیک های تولید شده در کشور بوده و در بازار از فروش بسیار خوبی برخوردار است. برای اطلاع از قیمت فروش سرامیک آشپزخانه مدل جدید می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

قیمت فروش سرامیک آشپزخانه طرح آجر

ویژگی های سرامیک آشپزخانه طرح آجر

ویژگی های سرامیک آشپزخانه طرح آجر

در آشپزخانه های مدرن امروزی استفاده از سرامیک در کف و دیواره و جایگزین کردن آن به جای کاشی بسیار مرسوم شده است. سرامیک هایی که برای پوشش در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند، طرح های متنوعی دارند. یکی از زیباترین طرح های سرامیک آشپزخانه از نوع طرح آجری است.

سرامیک های طرح آجری از انواع سرامیک آشپزخانه طرح برجسته به شمار می روند و در واقع تلفیقی از طرح های مدرن و سنتی محسوب می شوند. زیبایی ظاهری و قیمت مناسب یکی از مهمترین ویژگی های این نوع سرامیک محسوب می شود.

از مهمترین ویژگی سرامیک های طرح آجری می توان به مورد زیر اشاره نمود.

 1. جذب آب و رطوبت بسیار پایینی دارند.
 2. در برابر فشار و ضربه های ناگهانی ناشی از برخورد اجسام مقاومت بالایی دارند.
 3. به راحتی می توان از مواد شیمیایی برای تمیز کردن و شستشوی آن استفاده نمود.
 4. نسبت به سرامیک های طرح مدرن قیمت پایین تری دارند.
 5. رنگ بندی بسیار متنوعی داشته و به همین دلیل می توان با فضا و نمای داخلی آشپزخانه آن را انتخاب نمود.

این نوع سرامیک را می توانید بیشتر برای پوشش دیوار مورد استفاده قرار دهید. البته به کارگیری سرامیک طرح آجری کاملا سلیقه ای بوده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود و با مشورت طراحان داخلی انتخاب کنید که طرح آجری را برای کف یا دیوار به کار گرفته تا نمایی جذاب تر داشته باشید.

راهنمای خرید سرامیک آشپزخانه

استفاده مناسب و به جا از سرامیک در آشپزخانه نه تنها در فضاسازی محیط آن اثرگذار بوده بلکه می تواند آشپزخانه را بزرگتر و زیباتر هم جلوه دهد. آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود و به همین دلیل انتخاب طرح و رنگ سرامیک برای آن اهمیت بسیار زیادی دارد.

امروزه سرامیک آشپزخانه سفید در بین انواع سرامیک هایی که برای آشپزخانه انتخاب و نصب می شود، محبوب تر است. سرامیک های سفید هم جذاب هستند و هم به صورت ساده و طرح دار تولید و عرضه می شوند.

برای خرید و انتخاب سرامیکی که برای آشپزخانه مناسب باشد، باید به برخی از نکات توجه داشته باشید. مهمترین نکات در زمان خرید که باید بدان توجه نمود شامل موارد زیر است.

 • محل نصب سرامیک را در آشپزخانه در نظر بگیرید.
 • جنس سرامیک
 • در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری و تم سرامیک متناسب با نمای آشپزخانه باشد.

در زمان خرید اولین نکته در انتخاب این است که بدانید سرامیکی را که می خواهید بخرید، برای کدام قسمت از آشپزخانه قرار است از آن استفاده نمایید. معمولا طرح و رنگ و حتی سایز کاشی که برای دیوار، کف و بین کابینت ها استفاده می شود با یکدیگر متفاوت است.

معمولا از سرامیک های با ابعاد بزرگتر برای کف آشپزخانه و سرامیک هایی که سایز کوچکتر دارند برای پشت کابینت استفاده می شوند.

جنس سرامیک هم بسیار مهم است. چون آشپزخانه محل رفت و آمد زیادی بوده باید از سرامیک های استفاده شود که در برابر سایش و ضربه کاملا مقاوم باشند. همچنین باید ضد لغزش باشند تا در زمان رفت و آمد امکان لیز خوردگی و زمین خوردن به حداقل ممکن برسد.

همچنین در زمان خرید باید دقت کنید که کاشی انتخابی ضد رطوبت باشد. چون محیط آشپزخانه به دلیل مصرف مداوم آب مرطوب است، سرامیک هایی باید استفاده شوند، که رطوبت نتواند به زیر آنها نفوذ کند.

دسته بندی سرامیک از نظر طرح

دسته بندی سرامیک از نظر طرح

سرامیک آشپزخانه ایرانی از نظر طرح تنوع بسیاری دارد. برخی از طرح ها مدرن، برخی سنتی و برخی تلفیقی از این دو هستند. طرح های شیک و مدرن دارای رنگ های تیره و روشن هستند تا مشتری بتواند بهترین انتخاب را به سلیقه خود داشته باشد.

معمولا طرح های با رنگ روشن برای داخل و رنگ های تیره برای نمای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از انواع طرح ها با توجه به فضاهای خاص تولید می شوند. به عنوان مثال سرامیک های با طرح ساده بیشتر برای کف ساختمان و سرامیک هایی که دارای طرح های متنوع هستند برای راه پله ها، راهروها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

از مهمترین طرح های سرامیک که امروزه با اقبال بیشتری روبه رو شده می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. سرامیک طرح پارکت
 2. سرامیک طرح سنگ
 3. سرامیک طرح شیشه
 4. سرامیک طرح هندسی

سرامیک آشپزخانه شیک جذابیت های زیادی داشته و طرح های شیک را می توان با توجه به مکان و فضایی که در اختیار دارید، انتخاب نمایید. سرامیک طرح پارکت به روزترین نوع سرامیک بوده و طرح های آن بسیار متنوع می باشد. رنگ بندی جذاب و طرح های متنوع سبب شده بتوان به راحتی از آن برای کفپوش کردن ساختمان استفاده نمود.

سرامیک های طرح سنگ هم همواره محبوب اند. این نوع سرامیک را بیشتر در محیط های تجاری می توان مشاهده نمود. زیبایی این نوع از سرامیک ها چشم هر بیننده ای را می نوازد. می توان در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است از سرامیک طرح سنگ به دلیل دوام بسیار بالایی که دارند هم به عنوان پوشش دیوار، کف و راه پله ها استفاده نمود.

جذاب ترین نوع سرامیک هایی که امروزه تولید می شوند طرح چوب هستند. به منظور صرفه جویی در مصرف چوب طبیعی استفاده از چوب های مصنوعی که با روش های نوین تولید می شوند و به عنوان سرامیک های چوبی شناخته می شوند.

طرح این نوع سرامیک کاملا شبیه به چوب بوده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی طرح های متنوعی از آن را مشاهده نمایید. تنوع بالا در رنگ بندی، دوام بسیار بالا و مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت ویژگی بارز این نوع سرامیک می باشد.

آنچه لازم است درباره سرامیک بدانید

یکی از پرکاربردترین انواع مصالح ساختمانی سرامیک می باشد. سرامیک آشپزخانه صنعتی به صورت تمام اتوماتیک تولید می شوند و جذاب ترین طرح ها را دارد. ویژگی های منحصر به فرد در کنار کاربردهای چند گانه سبب شده تا سرامیک ها بسیار محبوب باشند.

مقاومت بسیار بالا در برابر انبساط و انقباض نسبت به انواع کاشی و سنگ و همچنین ضد حریق بودن از جمله ویژگی های بارزی است که در سرامیک ها دیده می شود.

سرامیک ها برای استفاده در فضاهای مختلفی تولید می شوند. از جمله آنها می توان به سرامیک سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ، گلخانه، استخر و نمای ساختمان اشاره نمود.

سایز سرامیک هایی که برای پوشش کف توسط طراحان انتخاب و به کار گرفته می شود، با انواع سرامیک هایی که برای نمای دیوار یا راه پله ها استفاده می شوند، کاملا متفاوت است. مقاومت بیشتر سرامیک ها به دلیل لعابی است که در مرحله آخر پخت بر روی سرامیک به عنوان پوشش نهایی داده می شود.

یکی از مهمترین دلایلی که استفاده از سرامیک ها را در سال های اخیر افزایش داده است، بهداشتی بودن آن می باشد. به کمک سیمان می توان تمام درزهای سرامیک را پوشانده و چون سطح رویی هم کاملا غیر قابل نفوذ است، لذا امکان آنکه رطوبت به درون سرامیک نفوذ کند، به صفر می رسد.

لذا برای محیط هایی مانند حمام و سرویس بهداشتی که رطوبت در آنها بسیار بالاست هم برای کف و هم دیوار از سرامیک های ساده یا طرح دار استفاده می کنند.

سرامیک های لعاب دار یا برسلانی جدیدترین نوع سرامیک هستند که در مکان های تجاری و بزرگ به شکل های مختلف به کار گرفته می شوند. این نوع سرامیک ها ظاهری درخشان و صیقلی دارند و به راحتی می توان آن را برای پوشش دیوار و کف استفاده کرد.

برخی از سرامیک ها هم جنبه تزیینی دارند و بیشتر در مکان های مذهبی برای پوشش کف محوطه ها استفاده می شود. سطح آنها صاف و درخشنده بوده و در برابر نور خورشید و رطوبت بسیار مقاوم هستند.

عرضه کنندگان سرامیک آشپزخانه طرح آجر

عرضه کنندگان سرامیک آشپزخانه طرح آجر

عرضه کنندگان انواع متنوعی از سرامیک های آشپزخانه از جمله سرامیک های طرح آجری را به صورت انبوه به بازار عرضه می کنند. سرامیک طرح آجر از جذاب ترین نوع سرامیک هایی است که شما می توانید برای زیباتر شدن آشپزخانه خود آنها را انتخاب، خریداری و نصب نمایید.

در حال حاضر عرضه انواع سرامیک های مخصوص آشپزخانه به صورت عمده انجام می شود. هدف از عرضه انبوه در درجه اول تامین به موقع نیاز بازار و در مرحله بعد تضمین قیمت و متعادل نمودن نرخ این مصالح می باشد.

عرضه کنندگان توانسته اند با بازاریابی حرفه ای انواع مختلف سرامیک ها را علاوه بر بازار داخلی به کشورهای مختلف هم صادر کنند. در حال حاضر به روزترین انواع سرامیک های تولید شده در کشور با بالاترین کیفیت به کشورهای مختلفی از جهان صادر می شود.

عرضه در بازارهای خارجی به صورت انبوه با استقبال خوب مشتریان روبه رو شده است. ایران به دلیل منافع اقتصادی مشترکی که با کشورهای همسایه خود دارد، بیشترین حجم مبادلات و عرضه سرامیک در طرح های مختلف را با این کشورها دارد. در حال حاضر بیشترین عرضه سرامیک های آشپزخانه در بازار کشورهای ترکیه، عراق، پاکستان و کشورهای حوزه خلیج فارس در حال انجام است.

توزیع کنندگان انواع سرامیک آشپزخانه طرح آجر

توزیع کنندگان انواع سرامیک آشپزخانه طرح آجری را مستقیما به بازار عرضه می کنند. با توزیع مستقیم قیمت ها به نفع خریداران کاهش پیدا می کند و مشتری می تواند با هزینه کمتری خرید خود را انجام دهد.

امروزه برای توزیع بهتر و دسترسی سریع تر خریداران، انواع سرامیک های طرح آجری به صورت غیرحضوری هم انجام می شود. مشتری می تواند ضمن مراجعه حضوری به صورت اینترنتی هم خرید خود را انجام دهد.

سرامیک های طرح آجری را می توانید در رنگ بندی های جذاب به صورت آنلاین سفارش دهید. با توزیع عمده دست خریدارانی که قصد سفارش به صورت کلی دارند بازتر بوده و مشتری می تواند به اندازه نیاز خود خریدش را یکجا انجام دهد.

اگر شما هم قصد خرید سرامیک طرح آجری را دارید و می خواهید آن را از توزیع کننده به صورت مستقیم خریداری نمایید، کافیست به صورت اینترنتی اقدام نمایید. در توزیع اینترنتی هم تنوع سرامیک های عرضه شده بیشتر بوده و هم قیمت ها بسیار متعادل تر می باشد.

مشتری می تواند با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد و به سلیقه خود بهترین نوع سرامیک را با بالاترین کیفیت سفارش دهید. سرامیک های عرضه شده در فروش آنلاین هم از نظر طرح و رنگ و هم سایزبندی تنوع بسیار خوبی دارند و این امر کار انتخاب را برای مشتری آسان تر می سازد.

مرکز خرید انواع سرامیک آشپزخانه طرح آجر

مرکز خرید انواع سرامیک آشپزخانه طرح آجر

مرکز خرید انواع سرامیک آشپزخانه طرح آجری را بدون واسطه به مشتریان خود ارائه می کند. سرامیک های طرح آجری زیباترین نوع سرامیک هایی هستند که امروزه توسط تولید کنندگان ایرانی با کمک دستگاه های تمام اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می شوند.

این نوع سرامیک دوام بسیار قابل توجهی دارد و به همین دلیل فروش بسیار خوبی هم در بازار دارد. در حال حاضر عرضه این نوع سرامیک ها و البته مدل های دیگر سرامیک به صورت اینترنتی و از راه دور صورت می گیرد.

مرکز ما به عنوان پیشتاز در عرصه مصالح ساختمانی توانسته است انواع سرامیک های درجه یک تولید شده در کشور را به صورت آنلاین به خریداران ارائه کند. در هر کجای کشور که حضور دارید می توانید با مراجعه به سایت برای انتخاب و ثبت سفارش اقدام نمایید.

محصولات عرضه شده به صورت دسته بندی بوده و شما می توانید با توجه به نوع سرامیکی که قصد خرید آن را دارید به دسته بندی مورد نظر مراجعه و با جستجو در بین سرامیک ها با توجه به نیاز و کاری که قرار است انجام دهید، سرامیک را انتخاب نمایید.

با مقایسه قیمت ها با بازار آزاد متوجه پایین تر بودن نرخ های اعلام شده در سایت خواهید شد. مهمترین دلیل کمتر بودن قیمت ها عرضه بی واسطه محصول می باشد. در واقع شما با تغییری کوچک در شیوه خرید خود و ثبت سفارش آنلاین علاوه بر آنکه در زمان و هزینه های پرداختی صرفه جویی می کنید، خریدتان را مستقیم از تولید کننده انجام می دهید.

با این روش هم از تولید کننده داخلی حمایت بیشتری می کنید و هم می توانید از کیفیت محصولی که خریداری می کنید، اطمینان کامل حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما