فروش استثنایی سرامیک سفید براق

بی شک زمانی که حرف از یک متریال برای پوشش کف سالن آشپزخانه یا پذیرایی و یا اتاق خواب می آید، اغلب توجه ها به سمت سرامیک می رود. سرامیک ها در طرح ها و رنگ ها و اندازه های متفاوتی تولید می شوند و در بازار موجود هستند. شاید بهترین انتخاب به عنوان یک کفپوش سرامیک سفید براق باشد که دارای رنگ و طرح زیبایی است و می تواند محیط خوبی در منزل شما بسازد.

فروش استثنایی سرامیک سفید براق

بررسی رنگبندی انواع سرامیک آشپزخانه

بررسی رنگبندی انواع سرامیک آشپزخانه شناخت انواع سرامیک کف و انتخاب بهترین سرامیک کف جزو موضوعات مهم در هنپام تغییر دکوراسیون منزل یا محل کار است. انتخاب بین سرامیک مات یا طرح دار، بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی و انتخاب سرامیک کف آشپزخانه جدید از سری موضوعات با اهمیت در استفاده از سرامیک به عنوان کف‌ پوش در بخش های مختلف ساختمان است.

انواع سرامیک کف پذیرایی، حیاط، آشپزخانه و دیگر سرامیک ها با ارائه مدل‌های مدرن و طرح‌های متنوع سرامیک، این شیوه طراحی و دکوراسیون داخلی را مورد توجه قرار داده است. نصب انواع سرامیک دیواری برای آشپزخانه از جمله ی دیگر موارد کاربردی انواع سرامیک کف است. سایز، مدل و قیمت سرامیک کف پذیرایی و مناطق دیگر منزل از کلیدی ترین نکات در هنگام خرید و نصب انواع سرامیک کف در ساختمان است.

انواع سرامیک کف و به همان نسبت انتخاب مدل سرامیک طرح دار و ساده برای بخش های مختلف ساختمان در کنار انتخاب انواع سرامیک دیوار و سقف کاذب برای دکوراسیون سقف از اهمیت زیادی برخوردار است. داشتن اطلاعات لازم درباره کاربرد انواع سرامیک کف و قیمت سرامیک جدید کف پذیرایی در بهره برداری از این سبک دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان تاثیر زیادی دارد.

انواع سرامیک سفید ساده کف با عنایت به نوع، سایز و همین طور نقش و طرح سرامیک برای بخش های مختلف منزل دسته‌ بندی شده و قابل‌ استفاده می باشد. سرامیک کف به علل مختلفی مثل تنوع نامحدود، قیمت مناسب، مقاومت در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی و همچنین قابلیت شستشو از ارزش بالایی در بین دیگر کف پوش‌های ساختمان برخوردار است. در حالت معمول انواع سرامیک ساختمان را می‌ توان به سه دسته اصلی تقسیم کرد. این تقسیم بندی به نسبت محل کاربرد به سرامیک کف و دیوار، بر اساس پوشش به لعاب‌دار و بدون لعاب و بر اساس درجه بندی به درجه یک، درجه دو و درجه سه است.

مشخصات بارز سرامیک سفید براق

بیشتر اقرادی که در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون فعالیت می کنند و یا کسانی که قصد دارند نمای منزل یا محل کار خود را با توجه به سلیقه خود تغییر دهند باید مشخصات بارز سرامیک مرغوب را بدانند تا در این زمینه بتوانند انتخاب خوب و به جا داشته باشند. دانستن این نکات کمک می کند تا با کنار گذاشتن آنها در کنار عامل قیمت و مقایسه همگی عوامل بتوان به بهترین محصول بازار که به کار شما می آید انتخاب کنید.

همواره عوامل موثر بر کیفیت یک محصول رابطه تنگاتنگی با محصولات اولیه دارد که در زمینه کاشی و سرامیک نیز، این اصل حاکم است. در واقع ماده اولیه برای ساخت سرامیک که همان خاک رس است، اگر یک دست و با کیفیت نباشد محصول نهایی که کاشی و سرامیک است، دارای استحکام کمتری می باشد و نسبت به ضربه حساس تر می باشد. همچنین اگر از خاک بی کیفیت برای تهیه کاشی استفاده شود، باعث می شود که کاشی و سرامیک بیشتر دچار پوسیدگی شود و عمر مفید آن دچار کاهش شود.

از مشخصات بارز سرامیک مرغوب می توان به رنگ آن اشاره کرد. رنگ کاشی و سرامیک باید به گونه ای باشد که دارای مقاومت خوب باشد و همچنین زیبایی هایی از لحاظ رنگ و طرح داشته باشد. در بعضی از انواع سرامیک مانند سرامیک لمینت این روکش روی سطح سرامیک ممکن است چند لایه باشد تا هم از لحاظ مقاومت در برابر ضربه و هم در برابر پوسیدگی و فرسایش تقویت شود.

تشخیص سرامیک مرغوب از تقلبی

تشخیص سرامیک مرغوب از تقلبی قطعاً برای کسانی که در زمینه ساخت و ساز و یا طراحی دکوراسیون منزل و محل کار فعالیت می کنند این امر بسیار مهم است که سرامیک مرغوب را از انواع تقلبی آن تشخیص دهند. اما همانطور که می دانید در انتخاب هر هر محصولی باید مولفه های سنجش کیفیت آن را فهمید تا بتوان یک انتخاب سنجیده و متناسب با نیاز انجام دهند. از آنجایی که مرغوبیت یک محصول وابستگی زیادی به متریال اولیه دارد لذا کیفیت مواد اولیه در مرغوبیت محصول نهایی بسیار موثر است.

معمولاً کارخانه هایی که در انتخاب مواد اولیه بهتر عمل می‌کنند در واقع کیفیت محصول نهایی که کاشی و سرامیک درجه یک می باشد کمک شایانی می کند. اما از بخش مواد اولیه که بگذریم دومین عامل موثر در مرغوبیت یک کالا طرز تهیه آن می باشد. روش آماده سازی و فرمولاسیون ساختن یک محصول اگر طبق اصول و قواعد نباشد باعث می شود که محصول نهایی یک محصول بی کیفیت باشد یا کیفیت مطلوب ما را نداشته باشد. اگر بخواهیم این بخش را درباره سرامیک مثال بزنیم، اگر درون کوره ای که سرامیک طرح پخته می شود دما بیشتر از استاندارد باشد باعث شکننده شدن و خشک شدن سطح سرامیک می شود و اگر دما کمتر از مقدار استاندارد باشد سرامیکی که به دست می آید در دراز مدت دچار فرسایش میشود.

از دیگر عوامل موثر با کیفیت سرامیک و کاشی میتوان به رنگی که بر روی سفال سرامیک زده می شود اشاره کرد. اگر رنگی که به کاشی زده می شود استاندارد مورد قبول سرامیک را نداشته باشد و یا رنگی استفاده شود که متناسب با کاشی و سرامیک نباشد باعث می شود که محصول نهایی دارای تخلخل زیاد باشد و پس از چند مدت دچار پوسیدگی و ترک خوردگی شود.در انواع خاص کاشی و سرامیک مانند سرامیک ضدسرما این رنگ که بر روی سرامیک پخته شده ریخته می شود بسیار تاثیر زیادی در کیفیت آن دارد.

سرامیک خوب چه قیمتی است؟

اکنون به مبحث اصلی خودمان یعنی قیمت کاشی و سرامیک باز می‌گردیم تا بررسی کنیم چه فاکتور هایی در قیمت دهی سرامیک تاثیر گذار هستند. همانطور که گفته شد امروزه کاشی و سرامیک در اندازه هاو طرح‌های مختلف با به کار گیری متریال‌ ها و مواد اولیه متفاوتی در کیفیت‌ های گوناگون ساخته می‌شود. هر یک از این فاکتور ها می‌توانند عاملی موثر در قیمت کاشی و سرامیک باشند.

قبل از هر چیز، ماهیت کاشی و سرامیک در قیمت آن تاثیر گذار است. کاشی‌های دیوار به طور کل دارای ظرافت بیشتری هستند و همچنین از تنوع طرح و رنگ بیشتری برخوردار هستند. در نتیجه ممکن باشد سرامیک های دیوار به قیمت گران تر نسبت به سرامیک های کف برای شما تمام شود. حتی جایگاه کاربرد کاشی و سرامیک مانند سرامیک ضدآب و استخری یا سرامیک‌های پرسلانی پارکینگ‌ها هم می‌تواند در قیمت گذاری تفاوت ایجاد نماید.

جنس کاشی و مواد اولیه یکی دیگر از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت کاشی و سرامیک است. کاشی و سرامیک از موادی همچون خاک، فلزات، شیشه، پلاستیک، مواد بازیافتی و … تهیه می‌شود. سرامیک تهیه شده از مواد بازیافتی با توجه به در دسترس بودن مواد اولیه قطعا نسبت به سایر سرامیک هایی که مواد اولیه آنها از معادن استخراج می‌شود قیمت پایین تری دارد. یکی از گرانترین سرامیک تایل‌های شیشه ای است که طرح‌های جذاب و بی بدیلی را در دکوراسیون ایجاد می‌نماید.

محل عرضه انواع سرامیک سفید براق

محل عرضه انواع سرامیک سفید براق آیا چند سال پیش قصد خرید لوازم کفپوش مانند سرامیک و کاشی را داشتید می بایستی به مصالح فروشی ها و یا فروشگاه های سنگ های ساختمانی یا سفال فروشی ها مراجعه می کردید اما امروزه به واسطه گسترش اینترنت و کاربردهای آن می توانید از طریق اینترنت و یک جستجوی ساده در آن به اطلاعات قیمت و ویژگی های انواع سرامیک ها دسترسی داشته باشید و از اینترنت به عنوان محل عرضه انواع سرامیک استفاده کنید. بدیهی است که اگر دنبال ۱ نوع سرامیک خوب برای منزل باشید بهتر است از سرامیک سفید استفاده کنید زیرا باعث انعکاس نور در خانه می شود و روشنایی محیط را بیشتر می کند همچنین دارای زیبایی خاص خودش است.

عکس های مهندسان عمران و معماری و طراحان داخلی از سرامیک به خصوص سرامیک های با رنگ روشن مانند سرامیک سفید برای دکوراسیون دیوارها و کف آشپزخانه و راهروها استفاده می کنند. کاشی و سرامیک امروزه نقش بسزایی در طراحی منازل و مکان های عمومی دارد به طوری که کمتر جایی را می بینید که از سرامیک و کاشی استفاده نکرده باشند. سرامیک عاج دار گونه ای از سرامیک است که دارای رنگ های زیبا و با طراحی عاج دار برای استفاده از پوشاندن مسیرهای رفت و آمد یا پیاده روهای خیابان ها استفاده می شود.

توزیع کنندگان انواع سرامیک سفید براق

اگر شما برای پوشاندن کف و دکوراسیون منزل یا محیط کارتان دنبال قیمت ارزانتر و کیفیت خوب می گردید بهتر است از کارخانه های تولید کننده سرامیک یا سفالگری هایی که انواع سرامیک ها را تولید می کنند جستجو را شروع کنید و متناسب با سلیقه و نیازتان یک انتخاب خوب انجام دهید زیرا توزیع کنندگان مستقیم سرامیک آن را با قیمت نازل تری به شما می فروشند.

بنابراین با توجه به همه نکاتی که گفته شد بهتر است از کارخانه یا فروشگاه‌های مجازی که از طرف کارخانه اقدام به فروش انواع سرامیک می کنند خرید خود را انجام دهید تا بدون نگرانی است کیفیت آن خرید خوبی را تجربه کنید.

سرامیک تراس، یکی از مهمترین راه‌های خرید کاشی و سرامیک قیمت مناسب برای متراژ بالا خرید کاشی و سرامیک از درب کارخانه است. این نوع خرید نیاز به هماهنگی با کارخانه کاشی و سرامیک مورد نظرتان دارد و البته لازم به ذکر است که تنها برای خریدهای متراژ بالا مانند خرید کاشی و سرامیک برای ساخت یک مجتمع مسکونی امکان پذیر است.

به طور کل خرید کاشی و سرامیک با کیفیت اما ارزان قیمت نیاز به زمان بندی درست شما و آگاهی از بازارهای فروش این محصول دارد. کاشی و سرامیک‌های با کیفیت به چند دلیل ممکن است قیمت پایین‌تری داشته باشد از جمله رنگ بندی محدود، آفتاب خوردگی یا مخدوش بودن بسته بندی، پایان فصل یا حراج کاشی و سرامیک که به دلایل مختلف توسط فروشگاه های کاشی و سرامیک راه اندازی می شود.

قطعا تولید کنندگان عمده به دلیل نبودن فضای ذخیره ساری زیاد مجبور هستند که به توزیع کنندگان عمده مصالح ساختمانی و سنگ فروشی ها محصولات خود را به قیمت عمده و ارزانتر از قیمت فروش بازار بفروشند. و زمانی که فروشندگان خرده و مصالح فروشی های آزاد کار اقدام به فروش محصولات خود کنند، کارخانه های تولید کننده متوجه می شوند که کدام مدل از سرامیک دارای فروش بیشتری است و به عبارت ساده محصول محبوب مردم و ساختمان سازان و معماران را پیدا می کند و سعی می کند که از محصول پر طرفدار، مقدار بیشتری تولید کند و محصولاتی که فروش کمی دارد را از خط تولید حذف کند یا تولید آن را کم کند.

کاشی و سرامیک بر اساس کیفیت مواد اولیه و کیفیت تولید و پخت دارای درجه بندی‌های متفاوتی است. که این درجه بندی‌ها روی قیمت تاثیر گذار است. شما می‌توانید کاشی و سرامیک درجه دو را با قیمتی پایین تر نسبت به کاشی‌های درجه یک خریداری نمایید که به لحاظ طرح و رنگ یک سان است اما در کیفیت پایین تر از آن است و دوام کمتری دارد.و همچنین سایر درجه بندی‌های که هر چه شماره درجه بالاتر باشد کیفیت آن کمتر است. در قیمت تمام شده کاشی و سرامیک برای پیمانکاران قیمت نصب و راه اندازی نیز می‌تواند بر قیمت کاشی و سرامیک تمام شده برای آنها تاثیر گذار باشد. استفاده از چسب کاشی و سرامیک یا سیمان به عنوان پایه ای برای نصب کاشی و سرامیک نیز در قیمت نهایی تاثیر گذار است.

مزایا خرید بی واسطه سرامیک سفید براق

مزایا خرید بی واسطه سرامیک سفید براق سرامیک کف حیاط امروزه خرید اینترنتی کاشی و سرامیک به عنوان یک راهکار برای مدیریت زمان و بالا بردن سرعت خرید استفاده می‌شود شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده از سایت‌های فروش کاشی و سرامیک و محصولات وابسته به آن نظیر فروشگاه اینترنتی کاشی لند محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید. برخی از سایت‌ها با ارائه یک نمای کلی از طرح پیاده شده می‌توانند به شما کمک کنند با کنار هم گذاشتن چندین طرح یک دکوراسیون بی نظیر را در خانه خود ایجاد نمایید.

قیمت کاشی و سرامیک در کشور یک قیمت تصویب شده است و همه ی شرکت‌های تولید کننده کاشی و سرامیک زیر نظر مستقیم انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک کشور هستند و هیچ شرکتی اجازه افزایش قیمت بدون دریافت مجوز رسمی از این انجمن صنفی یا سایر ارگان‌های دولتی ندارد. به طور کل قیمت مصوب کاشی و سرامیک با توجه به فاکتورهای قیمت مواد اولیه، قیمت نیروی کار و در نظر گرفتن سود و زیان صنایع کاشی و سرامیک توسط انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی کشور تصویب می‌شود و به صورت یک بیانیه یا بخش نامه به همه ی شرکت‌ها و فروشگاه‌های وابسته به آن اعلام می‌گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما