فروش ارزان سرامیک طرح سنگ

سرامیک طرح سنگ نمونه ای از سرامیک های است که شبیه سنگ ساخته شده و از این جهت شباهت بسیاری با آن دارد. این شباهت گاهی آن چنان است که بیننده را به اشتباه انداخته و واقعا سرامیک را شبیه سنگ می بیند. انواع سرامیک را در ابعاد مختلف می توان با طرح بر گرفته از سنگ تولید نمود و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه برای مشتریان به ویژه انبوه سازان مسکن به فروش رساند.

فروش ارزان سرامیک طرح سنگ

مشخصات سرامیک طرح سنگ

مشخصات سرامیک طرح سنگ آن چه که امروزه از آن تعبیر به سرامیک می شود در واقع همان گل پخته های عصر نخستین است که انسان اولیه از خاک رس و هر آن چه که در محیط اطراف داشت تهیه نمود. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی ساخت انواع سرامیک نیز مانند دیگر هنر ها و صنایع موجود پیشرفت کرد و سبب شد تا امروزه بشر شاهد تحول بسیار در این صنعت باشد.

در واقع مهمترین ویژگی و مشخصه هر نوع سرامیک اعم از سرامیک طرح سنگ پخته شدن آن در کوره و حرارت دیدن آن در مدت زمان و دمای مشخص است که به آن استحکام و مقاومت لازم را می بخشد. در کنار این فاکتور ها می توان از دیگر مشخصات سرامیک طرح سنگ موارد زیر را بر شمرد:

  • قابلیت ساخت در ابعاد و اندازه های مختلف را دارد. حتی برخی سرامیک ها به صورت سفارشی و طبق طرح مورد نظر متقاضی ساخته می شوند.
  • سرامیک های طرح سنگ را می توان با کیفیت های مختلف از جمله کیفیت درجه یک، دو، سه و چهار ساخت که به طور قطع سرامیک درجه یک قیمت بیشتری در مقایسه با انواع دیگر سرامیک دارا می باشد.
  • قیمت سرامیک بر اساس نرخ خرید مواد اولیه و ماشین هایی که در این زمینه کار می کنند تعیین شده و بر این اساس تنوع قیمت در این کالا بسیار مشاهده می شود.
  • این سرامیک ها قابلیت ساخت با تنوع رنگی بالا را دارند و می توان در آنها از مجموعه ای از رنگ های مختلف سرد و گرم یا ترکیبی از آنها استفاده نمود. از آن جا که طرح سنگ الگو گرفته از سنگ های موجود در طبیعت است از این رو این امر به سهولت قابل انجام است.

تقسیم بندی انواع سرامیک طرح سنگ

تقسیم بندی انواع سرامیک طرح سنگ سرامیک یکی از انواع مصالح ساختمانی( آهن، گچ، سیمان، خاک، آجر و …..) است که امروزه استفاده از آن در هر ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری و اداری باب شده و به کارگیری آن به یک ضرورت مبدل شده است. از این رو از طرح های متنوعی به تناسب سلایق مختلف افراد بهره گرفته شده است که نمونه آن سرامیک های طرح سنگ می باشد.

طرح این گونه سرامیک ها به صورتی است که با الگو گیری از سنگ های موجود در طبیعت طراحی شده اند و از این رو به نمونه های واقعی بسیار شبیه می باشند. در میان این سرامیک ها می توان تقسیم بندی های متنوعی از آنها را مشاهده کرد که برخی از انواع این دسته بندی عبارت است از:

  • قیمت که شامل سرامیک های درجه یک تا چهار می باشد.
  • طرح که شامل طرح های ریز و ظریف تا طرح های بزرگ تر می شود.
  • رنگ با تنوع بالا یعنی استفاده از رنگ های سرد و گرم یا ترکیبی از آنها
  • سایز و اندازه که آن را مناسب به کارگیری در فضا های مختلف نموده است.

قیمت فوق العاده سرامیک طرح سنگ

قیمت فوق العاده سرامیک طرح سنگ قیمت فروش سرامیک تابعی از تغییر و تحولات اقتصادی و نوسانات موجود در جامعه می باشد که امروزه به ویژه این قضیه دارای نقش پر رنگی تری بوده و تفاوت قیمت به خوبی قابل مشاهده است. جدا از این موضوع قیمت خرید وابسته به حجم و مقدار آن نیز می باشد که معمولا فروشندگان برای مشتریانی که به صورت عمده و کلی خرید می نمایند تخفیف های قابل ملاحظه ای را در نظر می گیرند.

دیگر این که ممکن است با فروش مستقیم و بدون واسطه زمینه خریدی ارزان تر و مقرون به صرفه را به ویژه برای خریداران عمده فراهم نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما