عرضه عمده سرامیک آشپزخانه سنتی

سرامیک آشپزخانه سنتی، این روزها خریداران داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب کرده و در تنوع اندازه، برند وطرح به بازار ارائه شده است. سرامیک هابا تناژ های مختلفی در بازار موجود است: سرامیک سوخته و سرامیک آشپزخانه رنگ روشن. همه ی این عوامل می تواند بر روی قیمت این سرامیک ها تاثیر بگذارد. شرکت های تولیدی کاشی و سرامیک با تجهیزات و تکنولوژی مدرن کاشی و سرامیک های مدرنی را تولید می کنند از جمله کاشی و سرامیک آشپزخانه . برای آشپزخانه دو نوع کاشی و سرامیک تولید می شود، که شامل کاشی و سرامیک کف و دیوار می شود. در هر خانه ای آشپزخانه یکی از نقاط مهم خانه هست که زیبایی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یکی از بهترین اقدامات برای زیبا کردن این مکان انتخاب کاشی و سرامیک خوب و متناسب برای این مکان است.

عرضه عمده سرامیک آشپزخانه سنتی

مقایسه سرامیک آشپزخانه سنتی و مدرن

مقایسه سرامیک آشپزخانه سنتی و مدرن یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول باز نمایی تصویر به شکل سه بعدی در بستر دو بعدی می باشد که باعث ایجاد جلوه ای بی نظیر در فضا می شود. مهمترین خصیصه ی آن نصب آسان، دوام و کیفیت آن می باشد این کاشی ضد اسید و ضد خش بوده و نظافت آن بسیار آسان بپده است نصب سریع و قابلیت اجرا بر روی تمام سطوح سیمان، سنگ، سرامیک و کاشی باعث شده که در تغییر و تحول دکوراسیون نقش مهمی داشته باشد.

این محصول از ثبات رنگ، نقش در برابر سرما و گرما برخوردار بوده است.

اما اینکه مشتریان امروز بیشتر به سمت سایزهای بزرگ سرامیک می روند بیشتر به دلیل اقبال بیشتر طراحان داخلی و دکوراتور ها به سمت این اندازه از کاشی و سرامیک است و اگر طراحان خلاقی به سمت سرامیک های 20*20 کشیده شوند، مشتریان نیز به سمت آن ها گرایش پیدا می کنند.یا شرکت کاشی و سرامیک تبریز با یک شرکت اسپانیایی همکاری دارد و کاشی های تخصصی ضد سایش تولید می کنند و به آلمان و اتریش و گرجستان و ترکمنستان صادر می کند.

سرامیک های کف آشپزخانه به صورت کلی در دو نوع لعاب دار و بدون لعاب تولید می شوند.

که خود سرامیک های لعاب دار باز به دو نوع سرامیک آشپزخانه طرح سنگ های براق و مات هستند. که نوع مات آن برای کف آشپزخانه مناسب تر است. چون سرامیک هایی که لعاب براق دارند لکه و کثیفی را بیشتر نشان می دهند. البته سرامیک های طرح چوب و طرح پارکت هم گزینه های مناسبی برای کف آشپزخانه هستند.کاشی و سرامیک رکتیفاید که بعد از تولید شدن در دستگاههای بزرگ لیزری به شکلهای خاصی برش می خورن و بعد از نصب درزی در بین آن ها ایجاد می شود که باید در آن قسمتها دوغاب داد. و هر چه این درزها کمتر باشد و فاصله بین آن ها بیشتر و بهتر پر شود بر زیبایی کار افزوده می شود.

موارد مؤثر بر کیفیت سرامیک آشپزخانه

چه در آشپزخانه های مدرن و چه در آشپزخانه های کلاسیک می توان از انواع سرامیک استفاده کرد و زیبایی آن را چند برابر کرد. از طرفی، سرامیک های کف آشپزخانه باید علاوه بر زیبایی داد رای مقاومت خوبی باشند تا با اجسامی که در آشپزخانه روی آن ها قرار میگیرد خراب نشوند.

همچنین باید در مقابل جذب رطوبت مقاوم باشند و همچنین ضد خش باشند و لکه و آلودگی را به خود نگیرند. برای آشپزخانه های لوکس و مدرن اولین گزینه ای که به عنوان سرامیک کف به نظر می رسد سرامیک های سنگ طبیعی می باشد. این طرح سرامیک محیط آشپزخانه های بزرگ را زیبا و گرم و دلپذیر نشان می دهد. همچنین رنگ کابینت ها باید با رنگ سرامیک های کف یکسان باشد. نوع دیگری از سرامیک های کف آشپزخانه که برای آشپزخانه های کلاسیک مناسب تر است، سرامیک آشپزخانه فانتزی مستطیل شکل بزرگ با رنگهای طبیعی است. این نوع از سرامیک فضای آشپزخانه را لوکس و زیبا می کنند.

نوعی دیگر از سرامیک کف آشپزخانه که آن را بسیار لوکس می کند و زیبایی آن را تضمین و صد چندان می کند سرامیک های سنگ مرمر هستند. استفاده از سرامیک های متفاوت از نظر رنگ و الگو نیز امروزه در آشپزخانه های کوچک و اپن خیلی محبوب شده است. این دیزاین بیشتر برای دکورهای تاکتیک مناسب هستند. نوعی دیگر از دیزاین کف آشپزخانه استفاده از سرامیک های زرد و سفید شطرنجی است. که فضای گرم و صمیمی ایجاد می کند. هر چند این روزها زیاد طرفدار ندارد. در آشپزخانه های کوچک استفاده از سرامیک های کوچک طرحدار گزینه مناسبی است. به عنوان مثال سرامیک سیاه و سفیدی که طرحی هندسی بر روی آن قرار دارد فضای آشپزخانه را خیلی روشن و مدرن می کند. یکی دیگر از گزینه های مناسب برای آشپزخانه های امروزی سرامیک های شش ضلعی می باشد.

انواع سرامیک آشپزخانه به صورت کلی در دو نوع لعاب دار و بدون لعاب تولید می شوند. که خود سرامیک های لعاب دار باز به دو نوع سرامیک های براق و مات هستند. که نوع مات آن برای کف آشپزخانه مناسب تر است. چون سرامیک هایی که لعاب براق دارند لکه و کثیفی را بیشتر نشان می دهند. البته سرامیک های طرح چوب و طرح پارکت هم گزینه های مناسبی برای کف آشپزخانه هستند.

کاشی و سرامیک آشپزخانه مرغوب رکتیفاید که بعد از تولید شدن در دستگاههای بزرگ لیزری به شکلهای خاصی برش می خورن و بعد از نصب درزی در بین آن ها ایجاد می شود که باید در آن قسمتها دوغاب داد. و هر چه این درزها کمتر باشد و فاصله بین آن ها بیشتر و بهتر پر شود بر زیبایی کار افزوده می شود.

مقاومت سرامیک آشپزخانه چقدر است؟

مقاومت سرامیک آشپزخانه چقدر است؟ کاشی پرسلان نوعی از کاشی و سرامیک است که چون ضریب نفوذ پذیری آب در آن کمتر از نیم درصد هست پس اصلا آب در آن نفوذ نمیکند و نسبت به انواع سرامیک بادوام تر است. در واقع می توان گفت که این نوع از کاشی و سرامیک نوعی سنگ مصنوعی هست.

کاشی و سرامیک های گرانیتی در واقع کاشی پرسلان پولیش خورده هستند این مدل از کاشی ها در واقع مانند کاشی پرسلان ار مقاومت خوبی برخوردارند و نفوذ پذیری آب هم در این مدل کاشی بسیار کم است. این مدل از کاشی ها برای کف و دیوار و همچنین نمای ساختمان مناسب هستند.

درجه کیفیت آن ها، میزان جذب آب ومقاوم بودن سرامیک در برابر یخ زدگی و ضرب اصطکاک و درجه ساییدگی و چند رنگ بودن سرامیک. البته این مورد آخر یعنی درجه ساییدگی فقط مخصوص سرامیک های براق است و در اصل نشان می دهد که آیا سرامیک مورد نظر برای، سرامیک کف مناسب است یا نه. درجه جذب آب در واقع نشان میدهد که میزان نفوذ رطوبت در سرامیک چقدر است و آیا برای محیط های با رطوبت بالا مثل استخر ها مناسب هست یا نه.

میزان لیزی سرامیک نیز یک مورد مهم هست که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد و آن نشان میدهد که میزان اصطکاک پا با سرامیک کف چقدر است و هرچه میزان آن کمتر باشد لیز بودن آن بیشتر است.

چرا باید از سرامیک استفاده کنیم؟

سرامیک ها در به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند.

سرامیک های براق و مات.

با توجه به اطلاعاتی که روی بسته بندی سرامیک ها نوشته شده می توان درجه 1 تا 4 بودن آن ها را تشخیص داد.

هر چه کیفیت یک سرامیک بالاتر باشد قیمتی که برای آن تعیین می کنند بیشتر است.

سرامیک کف ساختمان بهتر است درجه 1 یا 2 باشد اما سرامیکی که برای دیوار استفاده می شود می تواند درجه 3 باشد.

سرامیک های کف را برای اینکه قیمت پایین تری داشته باشد نباید از کیفیت پایین استفاده کرد، اما دیوار را می شود از سرامیک با کیفیت پایین تر به منظور صرفه اقتصادی بیشتر استفاده کرد. اطلاعاتی که معمولا روی بسته بندی سرامیک ها نوشته می شود از این قرار است:

درجه کیفیت آن ها، میزان جذب آب ومقاوم بودن سرامیک در برابر یخ زدگی و ضرب اصطکاک و درجه ساییدگی و چند رنگ بودن سرامیک. البته این مورد آخر یعنی درجه ساییدگی فقط مخصوص سرامیک های براق است و در اصل نشان می دهد که آیا سرامیک مورد نظر برای، سرامیک کف مناسب است یا نه. درجه جذب آب در واقع نشان میدهد که میزان نفوذ رطوبت در سرامیک چقدر است و آیا برای محیط های با رطوبت بالا مثل استخر ها مناسب هست یا نه.

میزان لیزی سرامیک نیز یک مورد مهم هست که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد و آن نشان میدهد که میزان اصطکاک پا با سرامیک کف چقدر است و هرچه میزان آن کمتر باشد لیز بودن آن بیشتر است.

مقاومت در برابر سرما هم نشان دهنده میزان مقاومت سرامیک در برابر سرما و یخ زدگی است.

بررسی بازار سرامیک آشپزخانه سنتی

بررسی بازار  سرامیک آشپزخانه سنتی عوامل زیادی در قیمت سرامیک تاثیر گذار است از جمله: نوع، کیفیت، اندازه و ابعاد آن و رنگ و…. برای مقایسه قیمتهای آن به سایت های برندهای معروف می توان مراجعه کرد.به طور مثال ایفا یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کاشی و سرامیک می باشد.

برای خرید سرامیک کافی است متراژ مورد نظرتان را انتخاب کنید و دکمه ثبت سفارش را بزنید و در اسرع وقت سفارش خودتان را تحویل بگیرید. از آن جایی که لیست قیمت کاشی و سرامیک هر چند ساعت به روز می شود بهتر است هنگام خرید از قیمت روز آن مطمئنم شوید.

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشی و سرامیک آشپزخانه آنتیک است که آن کاشی دارد مثلا کاشی درجه یک به کاشی خاصی می گویند که به هیچ عنوان در لعاب و کناره های آن نقصی وجود ندارد و طبیعتا قیمت آن هم بالاتر است. کاشی درجه 2 معمولا در کناره های سطح لعابدار شان به قطر نیم میلی متر خال وجود دارد.

و کاشی درجه 3 به کاشی و سرامیکی می گویند که حداقل 3 میلی متر خال در کناره های لعاب آن ها وجود دارد. هزینه نصب کاشی و سرامیک به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا متراژ محلی که قرار است کاشی کاری شود یا روشهای نصب کاشی و سرامیک، شهر و مکان انجام کاشی کاری که به طور مثال در تهران و کرج به نسبت بقیه شهرها بیشتر است. اندازه ها و ارزش مصالح به کار رفته در ساختمان و همچنین مهارتی که استاد کار دارد.

فروش فوق العاده انواع سرامیک آشپزخانه سنتی

برای خرید سرامیک آشپزخانه کلاسیک می توان به نمایندگی های کارخانجات تولیدی کاشی و سرامیک مراجعه کرد یا از طریق سایت های آن ها خریداری کرد. یکی از این مراکز، سرامیک استیو است. نام ایفا سرام یکی از نامهای مشهور در این زمینه می باشد.

فروشگاه آن لاین تیک سرام تنها نمایندگی ایفا سرام است که به صورت مستقیم سنگ و سرامیک های این شرکت را با قیمت مناسب و تضمین کیفیت عرضه می کند. بازار بورس به مکانی گفته می شود که تعداد زیادی مغازه یک کالا را به فروش می رسانند.

شهر تهران یکی از بهترین جاها برای بورس انواع کالا هاست. مراکز بورس کاشی و سرامیک زیادی در تهران وجود دارد از جمله بازار بورس کاشی و سرامیک زمزم که به دلیل نزدیک بودن مغازه ها به انبار هایشان بسیار مناسب است برای خریداران و بازار دیگر بازار بنی هاشم هست که در شرق تهران قرار دارد و یک بازار قدیمی در صنعت کاشی و سرامیک است و اجناس درجه یکی دارد. یکی دیگر از بازارها، بازار خیابان کاشانی و خیابان شیراز است.

که بورس خیابان شیراز یکی از لوکس ترین بازارها در زمینه کاشی و سرامیک می باشد. در این بازار لوازم ساختمان هم به فروش می رسد. نکته قابل توجه این است که بیشتر از دو هزار واحد فروشگاه در این بازارها قرار دارد که به راحتی می توان به آن ها مراجعه کرد و کاشی و سرامیک مورد نظر را خریداری کنید.

شرکت صادرات انواع سرامیک آشپزخانه سنتی

شرکت صادرات انواع سرامیک آشپزخانه سنتی عرضه سرامیک قهوه ای در مراکز زیادی انجام می شود به صورت اینترنتی و همچنین در بازار انجام می شود. نمایندگی ها در عرضه سرامیک های زیبا و مدرن سهم زیادی دارند. البته پیشنهاد می شود که برای مقرون به صرفه تر بودن قیمت کاشی و سرامیک آن را از عرضه کننده های مستقیم و نمایندگی های آن خریداری کنید.

زیرا هم اطمینان از کیفیت و مرغوبیت آن بیشتر است و هم اینکه چون به صورت مستقیم از کارخانه تحویل می گیرید از نظر قیمت برای شما مقرون به صرفه تر است. حجم صادرات این محصول در سال 95 حدود 400 میلیون دلار بوده است. و ایران با توجه به داشتن معادن فراوان و قیمت انرژی پایین تر از سایر کشورها یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان کاشی و سرامیک های با کیفیت و با قیمت مناسب شده است.

هشت شرکت برتر ایرانی تولید کننده کاشی و سرامیک از این قرار است: آپادانا سرام، تک سرام، پرشین کاشی ایرانیان، کاشی و سرامیک تبریز، الماس کویر یزدمهسرام، کاشی مرجان، کاشی پرسپولیس و کاشی پارس. و همچنین شرکت سهند شیمی یکی از تولید کنندگان چسب سرامیک و کاشی است. همچنین محصولات شرکت پرشین کاشی ایرانیان در ترکیه، آذربایجان، گرجستان، پاکستان، افغانستان و عمان صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما