عرضه انواع سرامیک آشپزخانه طرح دار

پخش سرامیک طرح دار به صورت گسترده در کشور امکان پذیر است که فروشگاه ما توانسته این محصول با کیفیت را به تمام نقاط کشور ارسال کند و این کار را با استفاده از افراد مجرب و سیستم حمل و نقل به روز انجام داده است. سرامیک آشپزخانه طرح دار به عنوان یک محصول نمونه صادراتی به دیگر کشورهای همسایه مانند ترکیه عراق ،ارمنستان، آذربایجان و کشورهای حاشیه خلیج فارس ارسال می گردد که نشان از کیفیت بالای این سرامیک ها دارند که این مورد باعث ایجاد اشتغال و ارز آوری برای کشور شده است.

عرضه انواع سرامیک آشپزخانه طرح دار

ویژگی های سرامیک آشپزخانه طرح دار

ویژگی های سرامیک آشپزخانه طرح دار یکی از مصالح پر فروش و عالی ساختمان سازی را می توان کاشی دانست که آن امروزه به روش های مختلف در قسمت های داخلی و خارجی ساختمان ها به بهترین شکل استفاده می شود. این محصول دارای انواع متفاوت و عالی است که یکی از نمونه های بسیار عالی آن به شکل کاشی ضد آب است. این محصول همانطور که از اسم آن پیدا است ضد آب است و هیچ نم و رطوبت را به خود راه نمی دهد و این امر سبب شده آن مورد توجه مهندسین و معماران قرار گیرد و از این محصول در ساختمان های مختلف استفاده شود.

ما در این مطلب می خواهیم مواد تشکیل دهنده ای این محصول شیک و جذاب را برای شما بیان کنیم. مواد تشکیل دهنده ای این محصول مرغوب از دامان طبیعت گرفته شده است که ان عبارتند از خاک رس و میزان کمی سلیس است که افراد به بهترین شکل این کاشی را از این مواد اولیه تولید می کنند که آنها دارای خصوصیت ضد آب است و در مرحله آخر این محصول از لعاب استفاده می کنند که این پروژه به بهترین شکل آماده استفاده در مکان های مختلف به عنوان یک عایق ضد آب و نم و همچنین رطوبت می شود که امروز از طرفداران فراوانی برخوردار است.

قبل از هر چیز لازم است بدانید که ایران در زمینه تولید انواع سرامیک آشپزخانه سه بعدی و همچنین کاشی های های گلدار که برای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد پیشرفت چشمگیری داشته و خواهد داشت از این رو هر روزه بر طرح های به کار گرفته شده بر روی این کاشی ها افزوده می شود چیزی که مهم و قابل اهمیت است این است که شما در هنگام انتخاب نوعی از این کاشی را انتخاب کنید که با دیگر متریال های به کار گرفته شده در دکوراسیون داخلی منزل شما ست شود.

مرغوب ترین انواع سرامیک را بشناسید

آشنایی مناسب ترین سرامیک برای آشپزخانه: سرامیک کف آشپزخانه می تواند به عنوان بهترین گزینه برای هر مدل سبک آشپزخانه ای باشد و آن را به مکانی امروزی و نو تبدیل کند. در آشپزخانه های مدرن و همچنین آشپزخانه های سبک کلاسیک می توانید از انواع و اقسام سرامیک های گوناگون و متنوع استفاده کنیم و کف آشپزخانه را زیبا کنیم.

علاوه بر بحث زیبایی سرامیک ‌ها عموماً دارای مقاومت خیلی بالایی در مقابل فشار و وزن اجسامی می باشند که قرار است در آشپزخانه بر روی آنها قرار بگیرند. همینطور در کنار مقاومت، بحث نفوذ پذیری توسط آب و بقیه مایعات در موقعی که بر روی آن ریخته می‌ گردد و همچنین لکه نشدن و جذب نکردن کثیفی های مختلف جزو دیگر خصوصیت ها و ویژگی های بارز انواع و اقسام سرامیک های ایده آل و استاندارد می باشد. امروزه خوشبختانه سرامیک ها در طرح های گوناگون و متفاوتی طراحی و تولید می گردند و به بازار عرضه می شوند.

نوع طراحی و رنگ سرامیک آشپزخانه نقره ای تا کارایی و کیفیت انواع سرامیک ها سبب تنوع آن ها می‌ شود. برای آشپزخانه های لوکس و مجلل و بزرگ بهترین گزینه ای که می توانیم جهت انتخاب سرامیک داشته باشیم، نوع سرامیک های سنگی طبیعی می باشد. طرح های سرامیک های طبیعی برای دلپذیر نشان دادن محیط آشپزخانه های بزرگ خیلی مناسب است. همچنین می توانیم چیدمان سرامیک ها را در آشپزخانه ها به شکل مورب و با اندازه های مربعی نصب کنیم و همینطور هماهنگی با کاشی های مستطیلی انجام دهیم.

یک انتخاب دیگر برای سرامیک های کف و سرامیک دیوار آشپزخانه نوع کلاسیک به شکلی است که می توانیم سرامیک های مستطیلی بزرگ با رنگ های طبیعی را انتخاب کنیم تا زمینه ای بسیار زیبا برای کل آشپزخانه ایجاد کند و سبب شود فضای آشپزخانه کامل لوکس و مجلل به چشم آید. زمانی که صحبت از سرامیک کف آشپزخانه است نمی ‌توانیم از سنگ های مرمر چشم ‌پوشی کنیم. یک گزینه ای جهت آشپزخانه های کلاسیک و بسیار لوس می تواند این نوع از سنگ های مرمر باشد که می تواند زیبایی آشپزخانه را بیش از پیش تضمین کند.

روش تولید انواع سرامیک آشپزخانه

روش تولید انواع سرامیک آشپزخانه سرامیک آشپزخانه درجه یک طرح دار در کارخانجات کاشی مختلفی تولید می شوند و این طرح ها به صورت گل، رگه، چهارخانه و … بر روی کاشی ها نقش بسته اند. در این کارخانه ها انواع سرامیک های آشپزخانه تولید می شوند و دارای درجه کیفی های متفاوتی هستند مه قیمت آن ها را نیز تغییر می دهد. سرامیک ها در سایز های مختلفی تولید می شوند و دارای ضخامت کم و نصب آسانی هستند که توسط استاد بنا نصب می شوند.

سرامیک ها بهترین گزینه برای پوشش کف منازل به ویژگی کف آشپزخانه ها محسوب می شوند. چرا که این نوع پوشش براقیت خاصی دارند و می توانند فضا را بسیار منظم و شیک جلوه دهند. هنگام خرید سرامیک آشپزخانه اکثر خریداران از تمامی جوانب این محصولات را مورد بررسی قرار می ‌دهند. یکی از ویژگی‌ هایی که هنگام تهیه سرامیک آشپزخانه به آن توجهی ویژه ای می ‌شود، میزان مقاومت سرامیک در برابر خط و خش است. همان طور که می دانید آشپزخانه قلب هر خانه ای است و تردد در آن بسیار است.

از همین جهت کف این مکان ها باید در برابر رطوبت و از همه مهم تر در برابر خط و خش مقاومت بالایی داشته باشند. میزان مقاومت سرامیک آشپزخانه در برابر ضربه و خط و خش جز معیار هایی است که میزان کیفیت نهایی این محصول را تحت تاثیر قرار می دهد.

مقاومت سرامیک آشپزخانه بنفش در واقع به طور مستقیم با مواد اولیه ای که در ساختارش استفاده شده است، رابطه مستقیمی دارد. هر چقدر در ساختار سرامیک از عنصر سیلیکا و آلومینا بیشتری استفاده شده باشد، سرامیک مستحکم ‌تر شده و با برخورد ضربه های سنگین دچار شکستگی یا ترک نمی شود. البته میزان ضخامت سرامیک نیز با مقاومت سایشی آن رابطه مستقیمی دارد. همچنین هر چقدر ساختار سرامیک آشپزخانه متراکم تر باشد از خاصیت ضد سایشی بیشتری بهره مند می شود.

معرفی جدیدترین انواع سرامیک آشپزخانه

سرامیک اشپزخانه طرح دار را می‌توان یکی از مصالح بسیار واجب برای نمای آشپزخانه دانست که نقش اساسی در ظاهر و همچنین تمیزی آشپزخانه دارد که با وجود فعالیت هایی که در آن صورت می گیرد باید همیشه تمیز و جذاب باشد.

مشتریان انتظار دارند سرامیک آشپزخانه خود را از طرح ها و نقش های بی شما و مختلف آن را انتخاب و سرامیکی را که انتخاب می کنند انتظار دارند تمام ویژگی های یک سرامیک درجه یک را داشته باشد مانند مقاوم بودن، جذاب بودن، لغزنده نبودن و دیگر ویژگی ها اگر بخواهیم این محصول را از نظر ظاهر توصیف کنیم باید بگوییم بسیار روحیه بخش و و زیبا می باشند که این امر مخصوصاً برای خانم‌های خانه‌دار که بیشتر فعالیت خود را در آشپزخانه می گذرانند بسیار حائز اهمیت می باشد.

اما از لحاظ جنس سرامیک باید گفت از بهترین نوع مواد برای ساخت آن استفاده شده است تا هم در زمان معماری به خوبی با ملات در هم آمیخته و محکم به دیواره ها بچسبند و هم مقاومت بالایی در مقابل حرارت و رطوبت داشته باشد. لبه ها و سطح این سرامیک ها بدون شکستگی و انحراف و موج می باشد که این ،کیفیت بالای این نوع سرامیک ها را می رساند. به سبب به داشتن برجستگی هایی بر روی لعاب این نوع سرامیک ها باعث جلوگیری از لغزش برای افراد می گردد که این امر باعث پیشگیری از خطرات ناگوار می گردد.

شرکت بازرگانی سرامیک آشپزخانه طرح دار

شرکت بازرگانی سرامیک آشپزخانه طرح دار آشپزخانه ها در کف و بر روی دیوار های اطرافش نیاز به سرامیک دارند تا پوشش مناسبی برای آنها باشد و هم چنین به زیبایی آشپزخانه افزوده شود. این سرامیک ها با توجه به وسایل و کابینتی که در آشپزخانه نصب می‌شوند انتخاب شده و بهتر است برای جلوه بیشتر با رنگ آنهاست شده و زیبایی هرچه بیشتری به محیط آشپزخانه بدهند.

سرامیک آشپزخانه سفید به دلیل وجود رطوبت و چربی هایی که در هنگام پخت غذا در آشپزخانه به وجود می‌آید بسیار لکه پذیر و کثیف می‌شوند و پاک کردن آنها دشوار است پس بهتر است از رنگ‌های کدر که چرک تاب بوده و لکه روی آنها به راحتی پاک می شوند استفاده کنید تا در مدت زمان طولانی نیز تغییر رنگ نمی دهند و لکه ها بر روی آنها باقی نماند.

کاشی ها با رنگ که در پس از استفاده های طولانی مدت با همان رنگ اولیه خود باقی می‌مانند اما رنگ های روشن به دلیل واکنش هایی که با محیط و عوامل خارجی دارند دچار زردی و لکه هایی می‌شوند که قابل پاک شدن نیست و برای محیط آشپزخانه مناسب نیستند.

بسیاری از افراد رنگ کاشی را با کابینت ها ست میکنند و آن ها را به صورت تیره و روشن در می آورند همچنین از کاشی های گلدار نیز برای زیبایی آشپزخانه می توانید استفاده کنید. قیمت سرامیک آشپزخانه با توجه به کیفیت آن سنجیده می‌شود و برخی از سرامیک ها که با ضربات بسیار اندکی دچار ترک خوردگی و شکست می شوند دارای کیفیت پایین و قیمت مناسبی هستند. مواد اولیه برای تولید سرامیک ها بسیار مهم هستند و کیفیت و مرغوبیت سرامیک ها را تغییر می دهند.

عمده فروشان انواع سرامیک آشپزخانه طرح دار

سرامیک های آشپزخانه جزو محبوب ترین پوشش هایی هستند که در کف آشپزخانه ها استفاده می شوند. از همین جهت تنوع بالایی در طرح و نقش آن ها وجود دارد و قیمت این محصولات نیز با نوع طرح موجود در ساختارشان رابطه مستقیمی دارد. امروزه استفاده از سرامیک های طرح دار بسیار رایج شده است.

چرا که طرح موجود در این سرامیک ها به طور مستقیم بر زیبایی آشپزخانه تاثیر می گذارد. با وجود تنوع سرامیک های آشپزخانه طرح دار بازار فروش این محصول رونق بالایی دارد و هر چقدر تولید کنندگان این محصولات را به صورت متنوع تری عرضه کنند و در فرایند تولید محصولات خود ظرافت و خلاقیت بیشتری را به کار ببرند، علاوه بر این که میزان فروش این محصولات افزایش پیدا می‌ کند نیز افراد فعال در بازار فروش سرامیک از سود مالی قابل توجهی بهره مند می شوند.

عرضه کننده سرامیک آشپزخانه، انواع محصولات ساده و طرح دار خود را در بسته بندی های مختلف به صورت عمده در بازار عرضه می کند. عرضه کنندگان کاشی و سرامیک، نه تنها در بازار ایران آن را پخش می کنند، بلکه در بازار سایر کشورها آن را به فروش می رسانند. مشهورترین عرضه کنندگان در کشور، نوع باکیفیت و مرغوب این محصول را برای صادرات به سایر کشورها از جمله ترکیه، عراق، پاکستان، افغانستان و… ارائه می دهند. همانطور که می دانید، نوع بسته بندی و شکیل بودن آن تاثیر زیادی در فروش محصولات خواهد داشت.

از این رو سعی شده است تمام محصولات با بهترین و زیبا ترین بسته بندی ها در بازار داخلی و خارجی عرضه شوند تا از آسیب و شکستی آن ها جلوگیری گردد. این عرضه کنندگان با قیمت های ویژه و استثنایی محصولات را عرضه می کنند تا بتوانند رضایت خریداران را جلب نمایند. لازم به ذکر است بدانید برای خرید سرامیک صادراتی از عرضه کننده آن، می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

شرکت صادرکننده سرامیک آشپزخانه طرح دار

شرکت صادرکننده سرامیک آشپزخانه طرح دار وقتی که شرکت های تولیدی در هنگام تولید از مواد اولیه درجه یک استفاده کنم و از دستگاه های به روز دنیا برای تولید یک محصول استفاده کنند باعث می شود تا زمینه برای صادرات این محصول فراهم شود صادرات سرامیک آشپزخانه مدرن به مقدار بسیار زیادی صورت می پذیرد زیرا کیفیت این محصول تولید شده در ایران بسیار بالا می باشد و به همین دلیل کشورهای بسیار زیادی خواهان خرید این محصول می باشد.

همسایگان ایران از اصلی ترین کشورهای می باشند که همواره تقاضای بسیار زیادی از شرکت های بازرگانی جهت خرید سرامیک آشپزخانه صادراتی دارند این سایت اینترنتی محصولات درجه یک صادراتی را به صورت آماده برای شما خریداران عرضه کرده است تا هم وطنان عزیز بتوانند به محصولاتی با کیفیت جهانی دسترسی داشته باشند و بتوانند با اطمینان بسیار بالای نسبت به خرید اقدام کنم سایت عرضه کننده رضایت مصرف کنندگان بوده است به همین دلیل پاسخگوی تمام پرسش های ایجاد شده توسط خریداران می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما