شرکت فروش کاشی استخری سفید ارزان

همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین اجزای یک ساختمان، کاشی و سرامیک مورد استفاده برای دیوار و کفپوش می باشد. کاشی ها خود دارای مدل های متنوعی می باشد که کاشی استخری یکی از نمونه های پرکاربرد آن به حساب میش آید. ما در این مطلب قصد داریم درباره انواع کاشی از جمله کاشی استخری سفید اطلاعات کاملی را ارائه نماییم.

شرکت فروش کاشی استخری سفید ارزان

اطلاعاتی مفید برای تمیز کردن کاشی استخری سفید

اطلاعاتی مفید برای تمیز کردن کاشی استخری سفید کاشی ها از تنوع محصولی بسیار زیادی بهره مند می باشند که این تنوع محصولی بسته به نوع کاربرد، سایز و جنسی که دارند به وجود می آید. برای مثال کاشی های استخری همانطور که از اسمشان مشخص استف کاشی هایی هستند که از ویژگی‌های منحصر به فردی بهره‌مند شده‌اند تا بتوان از آنها در محیط های همیشه مرطوب مثل استخرها استفاده نمود.

چیزی که در این کاشی ها بسیار مهم است و آن ها منحصر بفرد نموده، این است که جذب آب و رطوبت در این کاشی ها صفر است و هیچ گونه آب و رطوبتی را به خود جذب نمی‌کنند از این جهت این کاشی ها مناسب ترین مصالح برای زیباسازی و عایق بندی استخرها به حساب می‌آید.

اگر بخواهیم کاشی ها را به دو دسته کلی تقسیم بندی نماییم می توانیم آنها را به دو دسته کاشی های پرسلانی و کاشی های غیر پرسلانی دسته بندی کنیم. کاشی های استخری از دسته کاشی های پرسلانی محسوب می شوند که آنها را معمولاً در ابعاد کوچکتر از کاشی های معمولی و به صورت لعابدار تولید می کنند.

برای تولید این کاشی ها از خاک سفید و حرارت و دمای بالا استفاده می شود و معمولا مدت زمان زیادی برای پخت آن ها صرف می شود. از این جهت است که کاشی های استخری در مقابل جذب آب و رطوبت بسیار مقاوم هستند.

برای تست این کاشی ها معمولا چند قطره آب روی آنها می ریزند اگر آب از روی کاشی سر بخورد و جذب نشود تشخیص می دهند که درصد جذب آب این کاشی تقریباً صفر میباشد.

یکی دیگر از مهمترین مباحثی که درباره کاشی ها می توانیم به آن بپردازیم نحوه نصب کاشی استخری می باشد. برای نصب کاشی ها چندین روش وجود دارد که روش سنتی آن نصب کاشی با استفاده از ایزوگام و دوغاب است و روش مدرن آن نصب کاشی استخری به وسیله چسب بتن و چسب کاشی می باشد. نصب کاشی با استفاده از چسب مخصوص مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها این است که نصب کاشی با چسب ضخامت کمتری لازم دارد و این موجب می‌شود که با استفاده از آن فضا بزرگ تر نشان داده شود. اما استفاده از ایزوگام و یا دوغاب برای نصب کاشی حدوداً ۲ الی ۳ سانتیمتر از فضا را می گیرد و این موجب کوچکتر نشان داده شدن فضا می شود. البته نکته دیگری که باید به آن توجه شود این است که صرفه اقتصادی استفاده از چسب کاشی نیز بیشتر بوده و زمان کمتری را نیاز دارد.

موضوع دیگری که باید به آن بپردازیم نحوه تمیز کردن کاشی های استخری می باشد. همانطور که می دانید کاشی ها بعد از از ماه ها و یا سالها استفاده از استخر آلوده شده و شوره و یا سفیدک هایی بر روی آنها دیده می شود. برای شستشوی این کاشی ها تجهیزاتی نیاز است که برخی از مهمترین آنها را اینجا عنوان می‌کنیم:

 • هیدرولیک اسید
 • پوکه های معدنی یا همان سنگ پا
 • سرکه
 • محافظ چشم
 • دستکش مخصوص
 • ماسک های تنفسی
 • برس مخصوص

برای شستن استخر ابتدا مقدار زیادی از آب استخر را تخلیه کنید بعد از آن با برس مخصوص جلبک ها را از روی کاشی ها پاک کنید. برای حذف سفیدک ها از پوکه های معدنی و سنگ پا استفاده کنید. از سرکه نیز برای حذف رسوبات کلسیم بر روی پاشنه های استخری نیز بهره بگیرید. این کارها را تا زمانی که تمامی رسوبات از کار پاک شوند ادامه دهید در نهایت از هیدرولیک اسید استفاده کنید.

آشنایی با ابعاد مختلف کاشی استخری سفید

آشنایی با ابعاد مختلف کاشی استخری سفید کاشی های استخری نیز دارای ابعاد مختلفی می باشند اما معمولا ابعاد کاشی استخری ۵.۲ * ۵.۲ بوده و بر روی تور هایی با ابعاد ۳۰ * ۳۰ سانتیمتر چسبانده می‌شود. این کاشی ها معمولاً به شکل چهارگوش و یا شش موش ساخته می شوند و همچنین قابلیت جدا شدن از تورها را دارا می باشند.

کاشی های استخری با کاشی های معمولی تفاوت های زیادی دارند که ما در اینجا برخی از مهمترین این تفاوت ها را با هم بررسی می کنیم. برای مثال:

 • کاشی های معمولی نقاشی های استخری از نظر درصد جذب بسیار متفاوت هستند.
 • دیگر از مهم‌ترین این تفاوت ها مقاومت بالایی است که کاشی های استخری در برابر یخ زدگی دارند.
 • کاشی های معمولی در مقایسه با کاشی های استخری خیلی زودتر کثیف می شوند.
 • پاک کردن کاشی های معمولی در مقایسه با کاشی های استخری بسیار سخت تر است.

معرفی بهترین کاشی استخری سفید براق

معرفی بهترین کاشی استخری سفید براق همانطور که می دانید کاشی استخری سفید بسیار پرطرفدار است و این به سبب مزایای بسیاری است که این کاشی دارا می باشد. ما در اینجا برخی از مهمترین ویژگی های کاشی استخری سفید و براق را برای شما عنوان می‌کنیم:

 • این کاشی ها به بزرگتر نشان دادن سرعت کمک می کند.
 • کاشی های استخری انعطاف پذیری بالایی دارند.
 • این کاشی ها در برابر یخ زدگی و همچنین حرارت بسیار مقاوم می باشند.
 • کاشی های استخری همچنین در برابر لکه پذیری نیز بسیار مقاوم هستند.
 • با این کاشی ها می توان طرح های بسیار متنوع را ایجاد نمود.
 • میزان جذب آب و رطوبت کاشیهای استخری به صفر نزدیک می باشد.

مرکز عرضه کاشی استخری سفید ارزان

مرکز عرضه کاشی استخری سفید ارزان امروز پخش کننده کاشی در سراسر کشور، این محصولات را با تنوع بی نظیری به مشتریان عرضه می نماید. در بازار از نظر قیمت نیز انواع کاشی ارزان و گرانی وجود داشته که هر کدام از آنها بسته به کیفیت، جنس و نوع برندی که دارند قیمت‌گذاری می‌شوند.

کاشی سفید ارزان قیمت، یکی از پرفروش ترین مدل های کاشی استخری است که به سبب سادگی و قیمت مناسبی که دارد مورد توجه مشتریان بسیار زیادی قرار گرفته است. این کاشی ها همچنین به سبب ابعاد کوچکی که دارند، جابجایی بسیار راحتی داشته و همین امر نیز بر روی کاهش قیمت آن و جلب توجه مشتری نیز بسیار موثر بوده است.

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت کاشی ها، نحوه عرضه آن ها باید. فروش کاشی استخری به صورت اینترنتی نیز موجب کاهش هزینه ها و درنتیجه ارزان تر شده آن برای مشتری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما