خرید کاشی لعابی سنتی

کاشی لعابی سنتی از مرغوب ترین کاشی های سنتی به شمار می‌ آید که به دلیل داشتن لعاب مرغوب در سطح بیرونی آنها از دوام و ماندگاری و زیبایی بیشتری برخوردار هستند و نوعی برتر از کاشی های سنتی به حساب می‌ آیند. برای خرید هر گونه کاشی سنتی لعابی مرغوب با طرح های زیبا و چشمگیر و قیمت‌ های واقعی و ارزانتر می توانید از طریق همین مجموعه اقدام کنید و سفارش خود را به صورت سفارشی تهیه کنید.

خرید کاشی لعابی سنتی

فرایند تولید کاشی لعابی سنتی

فرایند تولید کاشی لعابی سنتی کاشی های سنتی از رایج ترین مدل های کاشی ها می باشند که بسیار در بازار های مربوطه با آنها مواجه هستیم؛ اما آیا تاکنون در خصوص چگونگی تولید این کاشی ها با خود اندیشه اید؟ در اینجا قصد داریم به صورت مختصر و مفید به بیان چگونگی تولید آنها بپردازیم؛ معمولاً تولید کاشی سنتی لعابدار و مانند سایر کاشی ها انجام می پذیرد؛ اما یک مرحله اضافه که مربوط به مرحله لعاب زنی آنها می باشد را دارند.

بیشتر بخوانید: سرامیک طرح خودرو

در تولید کاشی لعابی سنتی ابتدا مواد اولیه لازم برای این کار که نوعی خاک می باشد فراهم می‌ آید و بعد از آن مواد اولیه با نسبت های مشخص با یکدیگر ترکیب می گردند و نوعی گل مخصوص به دست می آید، سپس این گل قالب گیری شده و در نهایت عمل پخت بر روی آنها صورت می پذیرد و به نوعی کاشی تبدیل می‌ شوند، بعد از آن این کاشی های ساده را طراحی می‌ کنند که برای این کار ممکن است از روش های مختلفی مانند روش دستی یا از قالب ها و شابلون های مخصوص استفاده گردد و مجدد عمل پخت برای آنها صورت می پذیرد و در نهایت نوبت به رنگ زنی آنها می‌ رسد که بعد از رنگ کردن هم یک مرحله پخت دیگر برای آنها انجام می‌ پذیرد تا در نهایت یک کاشی مرغوب به دست آید؛ مرحله لعاب زنی را هم که یک مرحله نهایی می باشد، بر روی کاشی های سنتی آماده اجرا می گردد تا بر کیفیت و مرغوبیت آنها افزوده شود و نوعی کاشی براق به دست آید.

قیمت فروش کاشی لعابی سنتی

قیمت فروش کاشی لعابی سنتی

بیشتر بخوانید: کاشی راه پله

در فروشگاه عرضه کاشی های سنتی نوع برتر کاشی ها به خریداران عرضه می‌ شوند که جزو جدیدترین مدل ها بوده و از طرح های اصیل و سنتی در آنها اجرا شده است بنابراین از نظر زیبایی در رده‌ های بالاتری قرار می‌ گیرند و به نوعی برتر از کاشی ها نزد مشتریان به شمار می‌ آیند.

مناسب ترین قیمت فروش برای این کاشی‌ ها را نیز با خرید مستقیم و بی واسطه آنها می توانید شاهد باشید که برای مدل‌ های مختلف این کاشی‌ ها ارقام مختلفی دارد و مناسبترین قیمت روز آنها که ارقامی ارزانتر نسبت به دیگر فروشگاه‌ ها دارد را می توانید با ما تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما