تولید کاشی استخری ارزان

کاشی استخری و کاشی پارس در کشورمان به دوشکل تولید می شود که هر کدام کارایی خود را دارا می باشند. یک نوع از کاشی استخری ارزان که کاشی سرامیکی می باشد که تولید می شود و در استخرهای بی قرینه استفاده می شود، و نوع دیگر کاشی استخری که کاشی مرمری می باشد که تولید می شود و کاربرد آن در اسخرهای ویلا ها و منازل می باشد. تولید کنندگان کاشی که کاشی های استخری را در مدل ها و طرح های مختلف تولید می کنند، و این کاشی ها بر اساس استاندارد جهانی می باشد.

تولید کاشی استخری ارزان

مراحل انتخاب بهترین کاشی استخری

مراحل انتخاب بهترین کاشی استخری کاشی استخری کالایی است که با آب زیاد در تماس است بنابراین برای انتخاب کاشی باید خیلی دقت کنیم. کاشی استخری دارای نفوذ پذیری خوبی است و آب را از خود عبور نمی دهد، به خاطر همین برای استخرها باید از کاشی های مخصوص و با کیفیت استفاده کرد.

کاشی های استخری در انواع رنگهای مختلف وجود دارد از جمله آبی و سفید و سبز و غیره که با توجه به سلیقه هر شخص می تواند از ان خریداری کند. در انتخاب کاشی استخری باید توجه کنیم که کاشی حالت لغزشی نداشته باشد و در اطراف استخر از این نوع کاشی نباید استفاده کرد چون باعث ایجاد خطر برای افراد می شود.

بیشتر بخوانید: کاشی سنتی بین کابینتی

کاشی استخری درجه یک کاشی است که باید در مقابل گرما و سرما استحکام داشته باشد چون اگر مستحکم نباشد در برابر شرایط جوی می شکند و از بین می رود. همچنین در انتخاب کاشی باید کاشی را انتخاب کنیم که لعاب آن به شکلی باشد که در برابر انواع مواد اسیدی و بازی مقاوم باشند، و رنگ آنها از بین نرود و اینکه لعاب آن در مقابل آلودگی هم مقاومت داشته باشد و تمیز کردن ان راحت باشد.

برای انتخاب کاشی باید کاشی استفاده کنیم که خاصیت جذب ملات هم به خوبی داشته باشد و همچنین از دوغ آبی استفاده کنیم که در آن از سیمان غیر پورتلند استفاده شود. همچنین در انتخاب کاشی باید از افراد متخصص مشورت بگیریم تا جنس با کیفیت را خریداری کنیم و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشیم.

خرید کاشی استخری ارزان

خرید کاشی استخری ارزان

بیشتر بخوانید: کاشی دیواری چسبی

برای خرید کاشی استخری و سرامیک براق باید به کارخانه این محصول مراجعه کنیم چرا که قیمت عمده آن برای مشتریان خیلی به صرفه تر خواهد بود، و قیمت فروش این محصول هم در فروشگاهها به صورت عمده می باشد. قیمت فروش این محصول در بازار بر اساس قیمتی است که کارخانه ها مصوب می کنند. در این فروشگاه بزرگ اینترنتی عرضه کاشی به صورت اینترنتی و حضوری و به طور عمده و جزئی انجام می پذیرد.

  • تبلیغات: 
  1. خرید اینترنتی کاشی و سرامیک نفیس
  2. لیست قیمت قرنیز کاشی و سرامیک
  3. قیمت انواع کاشی و سرامیک ضد اسید
  4. فروش اینترنتی کاشی حموم و توالت الوند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما