توزیع کننده کاشی آشپزخانه طرح آجر عمده

کیفیت سطوح تشکیل دهنده نقش مهمی در حس مکان ناشی از فضا دارد، از مولفه های تاثیر گذار بر کیفیت سطوح، می توان به رنگ، جنس و طرح مصالح به کار رفته در پردازش نهایی سطوح اشاره کرد. نقش تعیین کننده مصالح به ماهیت و ویژگی های ذاتی آنها بر می گردد. کاشی از دیرباز پای ثابت فضای آشپزخانه و آجر از مصالح مورد استفاده در نمای بیرونی ساختمان بوده است؛ در پیوندی زیبا، کاشی آشپزخانه طرح آجر، دوام و اصالت را در یک محصول گرد آورده و جلوه ی خاصی برای آشپزخانه به ارمغان آورده است.

توزیع کننده کاشی آشپزخانه طرح آجر عمده

روش ست کردن کاشی آشپزخانه طرح آجر با کابینت

روش ست کردن کاشی آشپزخانه طرح آجر با کابینت در هر فضا عناصر ثابت و متغیر فضا بایستی در هماهنگی با یکدیگر کل منسجمی ایجاد کنند؛ عناصر ثایت در فضای آشپزخانه عبارتند از کاشیدیوارها، سرامیک کف و کابینت ها از آنجا که همنشینی کاشی و کابینت در کنار یکدیگر در خط دید ناظر اولین منظره ای است که از هر آشپزخانه به چشم می آید. دقت در هماهنگی این دو عنصر بسیار مهم است. برای انتخاب بهتر در این زمینه لازم است که شناختی نسبی در مورد انواع کابینتها و انواع کاشی ها داشته باشید.

کاشی ها در ابعاد و اندازه های مختلف کاربردهای متفاوتی دارند، بعضی از تایل ها یک سطح و بعضی دارای تقسیمات ریزتر هستند در مورد کاشی طرح آجر آنچه آن را از سایر کاشی های متمایز می کند ابعاد تقسیمات روی یک تایل و نحوه قرارگیری خطوط نسبت به هم است. از آنجا که در آجركاري تاكيد مي شود كه خطوط يك رج از آجركاري در امتداد خطوط رج زيرين نباشد نوع تقسيمات موجود در تايل هاي كاشي شبيه آجركاري طراحي شده كه پس از تايل هاي كاشي به ديوار ظاهري آجر گونه مي دهد.

تعدد خطوط اين نوع تايل كاشي، در دكوراسيون داخلي اين موضوع را مي طلبد كه انتخاب كابينت با دقت بيشتري انجام شود. معمولا توصيه مي شود كه در انتخاب كابينت هماهنگ با كاشي طرح آجر، بايد به اين نكته توجه داشت كه آجر نوعي مصالح سنتي محسوب مي شود، كاشي با طرح آجر نيز همان حس را القا مي كند بنابراين كابينت هاي ساده و مدرن با آن همخواني چنداني ندارد. بلكه طرح هاي كلاسيك و يادآور گذشته تركيب متناسب تري را با اين نوع كاشي ايجاد مي كند.

عرضه کننده کاشی، عموما انواع كاشي ها را در كنار يكديگر به نمايش مي گذارد و شما مجموعه اي از كاشي ها را در يك سطح مي بينيد اين موضوع براي مقايسه ي كاشي ها كار مفيدي است اما از آنجا كه كاشي پس از نصب در سطح مسطح وسيعي ديده مي شود براي انتخاب راحت تر مشتري بهتر است حداقل سطحي معادل 1.5 *1.5 بسته به اندازه ي تايل هاي كاشي در كنار هم چيده شود تا مشتري بتواند قبلا از اجراي كاشي آنرا از نزديك ببيند. در اين حالت راحت تر مي تواند كابينت متناسب با آنرا انتخاب نمايد.

عوامل موثر بر کیفیت کاشی آشپزخانه طرح آجر

عوامل موثر بر کیفیت کاشی آشپزخانه طرح آجر يكي از خصوصيات بارز كاشي، قابليت شستشو و قابليت تميز كردن آن است اين خاصيت به واسطه ي لعاب كاشي موجود در سطح كاشي ايجاد مي شود؛ بنابراين مهمترين ويژگي کاشی باکیفیت، داشتن لعاب سالم و بي نقص است زيرا اگر لعاب كاشي داراي ترك هاي مويي باشد و يا حتي در حد اشكالات نقطه اي ريز در سطح لعاب وجود داشته باشد، باعث نفوذ رطوبت به زير لايه ي لعاب مي‌شود.

از ديگر ويزگيهاي يك كاشي با كيفيت مي توان به صحت اندازه ها و زواياي آن اشاره كرد، معمولا كارخانه هاي توليد كاشي براساس وجود اين ايرادات احتمالي در ابعاد، زوايا و لعاب كاشي ها را به درجه يك، دو و سه تقسيم مي كنند. استفاده از كاشي طرح آجر با كيفيت درجه يك، زيبايي آشپزخانه شما را تضمين مي كند.

مراحل تولید کاشی آشپزخانه طرح آجر مرغوب

مراحل تولید کاشی آشپزخانه طرح آجر مرغوب مراحل توليد كاشي در كارخانه هاي توليد كاشي و سراميك به طور كلي و به ترتيب عبارت است از :

 • آماده كردن مواد اوليه: اين مواد به سه دسته مواد پلاستيسيته (خاك رس) مواد پركننده (كمك به چسبيدن بهتر لعاب و مقاومت شيميايي بالا) و مواد گداز آور تقسيم مي شوند. مواد اوليه آسياب مي شوند و در طي مراحل از روان ساز استفاده مي شود كه همين امر باعث ايجاد دوغاب مي شود.
 • آماده كردن پودر: براي بدست آوردن پودر، دوغاب بدست آمده از مرحله قبل، توسط اسپري با فشار پاشيده مي شود كيفيت پودر بدست آمده به عوامل متعدد بسياري بستگي دارد.
 • شكل دهي يا پرس كردن پودر: در مرحله شكل دهي، پودر به همراه 5 درصد رطوبت به درون قالب ها ريخته مي شود و تحت فشار شكل قالب را به خود مي گيرد.
 • خشك كردن كاشي: كاشي هاي شكل گرفته در قالب ها، براي خشك شدن از دستگاه خشك كن عبور داده مي شوند.
 • لعاب كاري و اصلاحات ظاهري: بعد از مرجله خشك شدن مرحله لعاب دادن شروع مي شود كه طرح ها و انواع لعاب ها با استفاده از دستگاه هاي مختلف قابل اجرا است.
 • مرحله پخت: بعد از لعاب كاري براي تثبيت لعاب و رسيدن به حداكثر استحكام مرحله پخت اتفاق مي افتد.
 • مرحله پوليش كاري: مرحله پوليش براي انواع خاصي از كاشي يا سراميك (نوع گرانيتي) انجام مي شود.

بعضي از اين مراحل ثابت و غير قابل تغيير است اما برخي به نوعي متغير است و مي توان طبق سفارش مشتري با تغييراتي در آن، کاشی سفارشی ايجاد كرد. يكي از اين مراحل مرحله ي شكل دهي و پرس است كه به صورت سفارشي طبق نظر مشتري مي توان ابعاد و شكل قالب ها را تغيير داد. در مراحل توليد كاشي مرحله لعاب كاري نيز مرحله اي است كه در آن نيز گزينه هاي مختلف امكان بروز پيدا مي كنند و در اين قسمت نيز طرح هاي مختلف با توجه به نظر مشتري قابل اجرا است.

سفارش فروش کاشی آشپزخانه طرح آجر عمده

سفارش فروش کاشی آشپزخانه طرح آجر عمده از آنجا كه در تمامي مراحل توليد كاشي موارد زيادي در كيفيت و نتيجه نهايي تاثيرگذار است به شما توصيه مي شود كاشي و سراميك را از مراكز معبر تهيه نماييد تا با اطمينان خاطر از كيفيت اقدام به خريد نماييد.

چنانچه تمايل داريد كه كاشي هاي طرح آجر و کاشی گرانیتی با كيفيت در طرح هاي مختلفِ لعاب، زينت بخش آشپزخانه شما شوند؛ مي توانيد جهت سفارش کاشی عمده، اطلاعات تماس خود را در فرم مشاوره و سفارش ثبت نماييد و ضمن بهره مندي از مشاوره رايگان كارشناسان با تجربه ما، مراحل ثبت سفارش را نيز پيگيري نماييد همچنين محصولي باكيفيت و با قيمت مناسب را به صورت عمده تهيه نماييد و از زيبايي آن لذت ببريد.

 • تبلیغات: 
 1. انواع کفپوش کاشی و سنگ
 2. لیست قیمت روز سرامیک کف پذیرایی ارزان
 3. قیمت خرید سرامیک طرح پارکت صادراتی با تخفیف ویژه
 4. قیمت روز کاشی آشپزخانه در شمال کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما